Kızıltepe-Ceylanpınar Yolu Çalışmaları ile İlgili Toplantı Yapıldı

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam Belediye Meclis Salonu’nda, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Teknik Personelleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

Kızıltepe-Ceylanpınar Yolu Çalışmaları ile İlgili Toplantı Yapıldı
 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Hüseyin Çam, Ulaştırma Bakanlığımız tarafından ihalesi gerçekleştirilip yer teslimi yapılarak yapım çalışmalarına başlanılan Kızıltepe-Ceylanpınar Yolu çalışmaları kapsamında ilgili muhtarlar ile toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda,  kamulaştırma işlemleri ve yolun yapım çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Kamulaştırma süreçleri devam ederken yapım işlerinin de başlayacağını belirten Çam: 

“ Kızıltepe-Ceylanpınar yolunun programa alınıp ihale edilmesi ve yapımına başlanılmasında ilgi ve himayelerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Ulaştırma Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na,  Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş'a, Milletvekillerimiz Sayın Cengiz Demirkaya ile Sayın Şeyhmus Dinçel'e, emeği geçen siyasetçi ve bürokratlarımıza ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 15:43

ÖMER BEKEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER