banner113

KÜNYE

 

www.mardintime.com

Kuruluş

2011


 İmtiyaz Sahibi

MARDİN TİME BASIN YAYIN   TURİZM TAŞIMACILIK  EĞİTİM HİZMETLERİ  İNŞAAT GIDA

SANAYİ  VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
VERGİ NUMARASI
612 065 8938 - Mardin Vergi Dairesi -

 Artuklu Muhabir
Şeyhmus ALKA

Kızıltepe Muhabiri
 
Ömer BEKEN
Selahattin DEMİR
Şükrü KILINÇ


Derik Muhabiri
Emrullah KARAKAŞ

İletişim
[email protected]

Telefon


0544 686 9747
0507 625 7100
0553 563 5313
0482 313 0976
0482 313 1580


                                                                     

 


Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede yazılanlardan Mardintime.com sorumlu değildir. Yazıyı yazan köşe yazarları sorumludur.
Haberlerimiz izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Mardin Time Haber sorumlu tutulamaz.


 MİSYONUMUZ

               Mardintime.com( Haber), bağımsız bir haber sitesidir. Genel bir haber sitesi olma misyonunu da yürütmeye çalışırken, özel olarak Mardin ama bölgeyi ilgilendiren  Ulusal  haberlere de ağırlık verir.

               Mardintime.com( Haber) , taraftır. Kendisini "Mardin halkına yönelik yayın yapan" bir site olarak görür ve buna göre hareket eder. Fakat sorumlu yayıncılık ilkelerini yerine getirir, "objektif" yayıncılık için çaba gösterir.

               Mardintime.com( Haber),  ilerici bir yayın sürdürür. Genel olarak insan hak ve özgürlükleri, demokrasi, ülkenin bağımsızlığı ve bütünlüğü, kardeşlik gibi ilkeleri benimser. Mardintime.com( Haber),ülke sevgisi anlayışı "milliyetçilik" noktasına kaymaz. Yayın ilkelerimize göre bütün ırklara, dinlere, mezheplere mensup insanlar eşittir. Mardintime.com( Haber) , özelde daha güzel bir ülke, genelde de daha güzel bir dünya için kendi doğruları ölçüsünde çaba sarfeder.

              Mardintime.com( Haber), başta Mardin kültürü olmak üzere özelde Mezopotamya'nın, genelde de dünyanın tüm kültürlerine saygı gösterir. Bunlara katkı sunmak amaçlı bir yayın izler. Bunları "parçalayıcı" birer ayrılık vasıtası olarak görmez ve bu şekilde de kullanmaz. Farklılıklara saygılı bir kardeşliği şiar edinmiştir.

              Mardintime.com( Haber), cevap hakkı olgusuna koşulsuz saygı gösterir ve bu hakkı peşinen kabul eder. Sitemizde ismi açıkca geçen ve cevap hakkı oluşan kişi veya kurumlar İLETİŞİM bölümümüzde belirtilen e-posta adreslerimize başvuru yaparak veya iletişim formunu doldurarak cevap hakkını kullanmak isteyebilirler. "Bu hakkı kullanmak isteyen kim olursa olsun" sitemizde cevap hakkı herkes için temel bir haktır. Burada temel şart, cevap hakkı kullanmak isteyen kişi veya kurumun isminin "açıkca" kullanılarak sitemizdeki bir yazıda eleştiriliyor olmasıdır. İsmin açıkca kullanılmadığı veya eleştiri gibi bir durumun söz konusu olmadığı yazılarda, subjektif değerlendirmelere açık durumlarda, cevap hakkı için bir vaatte bulunmuyoruz.

             Mardintime.com( Haber), "katılımcı" ve olabildiğince "kollektif" bir yayıncılık hedefler. Okuyucularının ve takipçilerinin fikirlerini önemser. Saygı ve ahlak çerçevesinde her türlü eleştiri veya desteğe açıktır.

             Mardintime.com( Haber), yayınlarında "ticari" bir kaygı gütmez. Herhangi bir kar amaçlı kuruluşla ilişkisi yoktur. Kar amaçlı olmayan, sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket eden haber ve kültür sitesidir.Haber, yazı, çeviri ve söyleşilerinizle Mardintime.com( Haber) katılın...
Bize katılmak için