banner113

Faruk Kılıç’tan esnaf ziyareti

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Savur ve Ömerli ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu. Kılıç, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da sohbet edip destek istedi.

Faruk Kılıç’tan esnaf ziyareti

Seçim çalışmalarını yüksek tempoda devam ettiren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, bugün Savur ve Ömerli ilçelerinde çeşitli temaslarda bulundu. Şehir merkezlerinde esnaf ziyareti yapan Milletvekili Adayı Kılıç, birçok kırsal mahalleyi de gezdi, muhtarlarla buluştu. Kılıç, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet etti.

Çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Kılıç, “Seçime yaklaşık bir haftamız kaldı. 7/24 sahalardayız ve sahadaki çalışmalarımız da çok güzel gidiyor. Her gittiğimiz kapıda inanılmaz bir teveccüh ile karşı karşıya kalıyoruz. Bugün güzel ilçelerimiz olan Savur ve Ömerli’yi ziyaret ettik. Esnaf ve vatandaşlarımızla buluştuk, esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunduk. Samimi yaklaşımlarından ve muhabbetlerinden dolayı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Seçim günü olan 14 Mayıs’a kadar şehrin her noktasına gideceklerini belirten Kılıç, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Mardin merkez ve tüm ilçelerinde seçmenlerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Çalmadık kapı, gidilmedik mahalle, girilmedik sokak ve sıkılmadık el bırakmıyoruz. İstikrarın, huzur ve güvenin devam etmesi, ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkması yolunda atılan adımların devamı adına halkımızın görüşü nettir. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta zaferle çıkacağımıza inanıyorum.”

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER