İYİ Parti NUSAYBİN İlçe Başkanlığına Murat TURAN Atandı

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren İYİ PARTİ Süleyman Akar’ın başkanlığında Mardin'deki kuruluş çalışmalarına da devam ediyor.

İYİ Parti NUSAYBİN İlçe Başkanlığına  Murat  TURAN Atandı
İYİ PARTİ Başkanı Akar, NUSAYBİN İlçe Başkanlığına  İşadamı 1977 doğumlu Murat  TURAN İlçe teşkilatını kurmak için NUSAYBİN  ilçe başkanı olarak atadığını söyledi.
 İlçe Başkanlığına atanan TURAN ı tanıtan İyi Parti İl Başkanı Süleyman Akar, “NUSAYBİN iyi olacak” dedi.
Akar, Genel Başkan Meral Akşener’in öncülüğünde yürütülen çalışmalar sonucunda İyi Parti’nin Türkiye siyaset sahnesindeki yerini aldığını söyledi. İyi Parti’nin Türkiye siyasetinde yaşanan tıkanıklığı aşmak için tek seçenek olduğunu anlatan Akar, “İki kutuplu, bölünmüş bir siyasetin acısını ülke olarak yaşıyoruz. Kutuplaşmış seçmen kitlesini tam merkezde yer alan bir siyasi partinin kucaklaması gerekiyordu. İyi Parti milletimizin çeşitli renklerini bir araya getiren, merkez siyasete dinamik kazandıracak tek partidir. Bu kutuplaşmış, milletimizi ayıran siyaseti bitirmek ve milletimizin her rengini kucaklamak için yola çıktık. Ülkemizin her yerinde gördüğümüz ilgi, Genel Başkanımız Meral Akşener’e gösterilen teveccüh ülkemizin aydınlık geleceği için hepimize umut vermektedir. NUSAYBİN ilçe teşkilatımızın büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Tüm yol arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Her şey iyi olacak” dedi.

1977 NUSAYBİN doğumlu olan İyi Parti Nusaybin İlçe Başkanı İşadamı Murat TURAN ise ülke olarak Cumhuriyet tarihinin en sıkıntılı günlerinin yaşandığını söyledi. Toplumsal kutuplaşmanın arttığını, siyasi rekabetin siyasi hasımlık haline dönüştüğünü, bu nedenle korku ve endişe halinin topluma hakim olduğunu anlatan Murat TURAN , "Böyle bir durumu milletin kaderi olarak kabul etmeyenler, Meral Akşener’in genel başkanlığında 25 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da toplanarak, Türkiye Milleti’ne yeni bir çıkış yolu gösterdiler, Türkiye Milleti’ne yeniden umut oldular ve adını da İyi Parti koydular. İYİ bir TÜRKİYE için varız. İYİ bir TÜRKİYE için buradayız. İyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi bir Kızıltepe için yola çıkıyoruz. NUSAYBİN Parti binamız Cumhuriyet Meydani İlce emniyet Mudurlugu karsisinda  insallah acacaz  donanımı Tabellasi en kisa zamanda takilacak Guclu dinamik  bir kadro ve % 15 kadın kontejanimizla  parti binamızı hızlı bir şekilde donatarak, önümüzdeki günlerde sizleri ve tüm  vatandaşlarımızı binamızda misafir edecek hale getireceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 13:02

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER