Ak. Parti İlçe Teşkilatından MTDF’ye Ziyaret

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF) yi ziyaret eden AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve Beraberindeki ilçe teşkilatı Mardin toplumsal dayanışma federasyonu Başkanı Mehmet Şerif Öter, Federasyon genel sekreteri Mustafa Eriten, teşkilat başkanı Menduh Kavan, Yönetim kurulu üyeleri Aziz Ece, Mehmet Sadık Erdoğan ve İdris Demir tarafından karşılandılar

Ak. Parti İlçe Teşkilatından MTDF’ye Ziyaret
 

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF) Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden AK Parti ilçe Başkanı Bülent Şahin “Mardin ve Kızıltepe’nin önde gelen sivil toplum örgütlerimizden biri olan MTDF yöneticilerimizi bu gün ziyaret edip, sorun ve taleplerini dinledik. Gücünü halktan alan Ak. Parti hükümeti olarak demokratik sistemimizin vazgeçilmez kurumlarından olan sivil toplum örgütlerimizle bundan önce olduğu gibi bundan sonrada diyalog ve istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini ifade etti.

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu ve Kızıltepe hububat ticaret merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter “Ak. Parti İlçe Başkanı Sayın Bülent Şahin ve ilçe teşkilatının ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir. Sivil toplum olarak yaptığımız çalışmalar gönüllük temelindedir. Ak. Parti ilçe başkanı Sayın Bülent Şahin ilçe başkanlığı görevine geldiği günden beri, sivil toplum örgütlerimizle olumlu ve yapıcı diyalog içerisinde olmalarını çok önemsiyoruz. Bu çerçevede bu gün Federasyon merkezimize yaptıkları ziyaret için kendilerine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz “Dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 14:03

ÖMER BEKEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER