banner113

Mardin Rizespor Taraftarlar Derneği Rizeliler Gününe Katıldı

2017 de Mardin’de kurulan Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar derneği bu yıl 13.’ Su düzenlenen İstanbul Rizeliler Günü etkinliklerine katıldı.

Mardin Rizespor Taraftarlar Derneği Rizeliler Gününe Katıldı

2017 de Mardin’de kurulan Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar derneği bu yıl 13.’ Su düzenlenen İstanbul Rizeliler Günü etkinliklerine katıldı. İstanbul Atatürk Havaalanında düzenlenen etkinliğe Mardin Kızıltepe Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği stant açarak etkinliğe katılanlara çay ve kahve sunuyor.

Rize’ deki bürokratının ve STK’ ların Rizespor Taraftarları Derneğini ziyaret etmesine rağmen Rizespor yetkililerinin ziyaret etmemesi dikkat çekti. İstanbul Atatürk Havalimanındaki etkinliğe Mardin Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği standını Vali İhsan Selim Baydaş, Belediye Başkanı Rahmi Metin, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, İstanbul Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Boğazın Atmacaları Taraftarlar Derneği, Fanatik Rizespor taraftarı olan ünlü sanatçı Usame İsmail, Rize’ deki STK başkanları ziyaret etti.

Mardin Rizespor Taraftarlar Derneği Başkanı Harun Çınar, kendi imkanlarıyla etkinliğe katıldıklarını, sadece organizasyonu yapan RİDEF’ in bazı imkanları kendilerine sunduklarını kaydetti. Çınar açıklamasında,” İstanbul da Düzenlenen Rize 13.’ su düzenlenen Rize Günlerinde Bizleri Yalnız Bırakmayan Rize Dernekler Federasyon RİDEF’in Başkanımız Sayın Hasan Başça ve Onursal Başkanımız Sayın Recep Albayrak ve Tüm RİDEF’in Dernekler Federasyon Ailesine Mardin Çaykur Rizespor Taraftarlar Derneği Ailesi Olarak Sonsuz Teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER