banner113

Mardin YRP partiye en fazla üye kazandıran ikinci il oldu

Mardin YRP partiye en fazla üye kazandıran ikinci il oldu

Mardin YRP partiye en fazla üye kazandıran ikinci il oldu

Siyasi partilerde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için başvuru ve aday tanıtımları sürüyor. Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi tarafından Ankara’da düzenlene belediye Başkan adaylarını tanıtım toplantısında, Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partiye en fazla üye kazandıran 2. teşkilat olan Yeniden Refah Partisi Mardin İl teşkilatını başarı belgesiyle kutladı.

Yeniden Refah Partisi,31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir, il, ilçe ve belde başkan adaylarını Ankara’da düzenlenen tanıtım toplantısıyla duyurdu. Toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin 5’ınci yılında 81 il teşkilatı, 900’den fazla ilçe teşkilatı, 331 bin resmi üyesi ve 14 Mayıs seçimlerinde kazanılan 5 milletvekiliyle hızla büyüdüğünü, 31 Mart Yerel Seçimlerine daha da yüksek bir tempoyla hazırlanacaklarını belirterek, yerel seçimlere 400 binin üzerinde üyeyle gireceklerini söyledi.

YRP Genel Başkanı Erbakan, konuşmasında geçen hafta 49 il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladıklarını bugünde 1 büyükşehir belediye başkanımızı, 2 il belediye başkan adayımızı, 61 ilçe belediye başkan adayımızı ve 23 belde başkan adayı olmak üzere 85 belediye başkan adayını daha ilan edeceklerini ifade etti. Açıklanan adaylar arasında Mardin Midyat Belediye Başkan Adayı Seyfettin Alpsoy’un da ismi yer aldı.

Konuşmaların ardında Partiye en çok üye kazandıran illere başarı belgesi verildi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, programda teşkilat çalışmasında Türkiye’de partiye en fazla üye kazandıran ikinci il olma başarısını gösteren Mardin YRP İl Başkanı Mahmut Özer’e Üstün Başarı Belgesi verilken Özer ve ekibini tebrik etti.

Yeniden Refah Partisi Mardin il sorumlusu Hacı Almas’da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “ En çok üye kaydı yaparak Türkiye 2. Olan Mardin ilimize, başta il başkanımız Sn. Mahmut Özer bey ve ekibini gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Başarının katlanarak çoğalacağından hiç şüphem yoktur. Rabbim çalışmalarınızı daim etsin inşallah” paylaşımında bulundu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Elinden Üstün Başarı Belgesi’ alan YRP Mardin İl Başkanı Mahmut Özer’de, Mardin il teşkilatı olarak aldıkları başarı ödülünü bütün teşkilat adına aldığını belirterek, emeği bulunan bütün teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Özer, Yeniden Refah Partisinin Yerel seçimlerde kendi adaylarıyla hedeflediği başarıyı yakalayacağını söyledi.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER