banner113

Ak Parti Mardin yerel seçim çalışmalarına hız verdi

AK Parti Mardin İl Başkanlığı 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Mardin’e bağlı 10 ilçede bulunan mahalle başkanlarıyla toplantı gerçekleştirdi.

Ak Parti Mardin yerel seçim çalışmalarına hız verdi

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma’nın talimatları doğrultusunda görevlendirilen İl Teşkilat Başkanı Niyazi Akgül başkanlığında düzenlenen toplantılar mahalle başkanlarının yoğun katılımlarıyla tamamlandı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma yaptığı açıklamada, “Partimizin her kademesinde görev yapan her bir kardeşimiz bizler için büyük önem taşımaktadır. Çünkü bizler yaptığımız her atamayı titizlikle değerlendirerek gerçekleştiriyoruz. Özellikle de mahalle başkanlığı gibi sorumluluk alanı önemli bir görevde yer almak en çok üzerinde durduğumuz mevkilerin başında yer almaktadır. Sürekli sahada olan bu kardeşlerimiz halkla iç içe olmaları hasebiyle birçok taleple karşı karşıya kalabiliyorlar. Onlarda vatandaşlardan gelen her talebi bizlere iletiyorlar. Bizlerde elimizden gelen doğrultular çerçevesinde gelen bu talepleri yerine getirme gayretinde oluyoruz.”

İl Başkanı Alma, “Önümüzde Mardin ve ülkemizin kaderini belirleyecek olan yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Sürekli sahada olarak çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla sürdürerek AK Parti belediyeciliğinin yansımalarını devam ettireceğiz. Kendisi de belediye başkanlığı yapmış Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve mahalle başkanlarımız başta olma üzere teşkilatlarımızın gayretli çalışmalarıyla inşallah 31 Mart’ta zaferle ayrılacak olan yine AK Parti olacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2023, 23:04

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER