Mardin’de İhtiyaç Sahiplerine Gıda Kolisi

Mardin Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımlarına başladı.

Mardin’de İhtiyaç Sahiplerine Gıda Kolisi
 

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca sosyal inceleme neticesinde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımı başladı.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, sosyal belediyecilik kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Engelli, yaşlı, bakıma muhtaç ve 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gidererek, sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda sosyal incelemeler sonucunda belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıttı. 

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye V. Mustafa Yaman, vatandaşların ihtiyaçlarını tespit ederek çalışmalara şekil verdiklerini söyledi.

Sosyal sorumluluk projelerinin aralıksız sürdürüleceğini belirten Yaman, “İlimizde her yönüyle çalışmalarımızı yapıyor ve hemşehrilerimizin beklentilerini yerine getiriyoruz. Bizler sosyal sorumluluklarımızı da her zaman ön plana alarak ihtiyaç sahipleri hemşehrilerimizin hep yanında yer aldık. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. Bu noktada sosyal sorumluluk projelerinde gerek 'mardinmasa' birimimiz gerekse Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı aracılığıyla vatandaşlarımızı mutlu ettik. Belediyemizin imkanlarını gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Gıda yardımı ile yüzleri gülen aileler, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 11:23

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER