İL BAŞKANI KILIÇ, HER BİR BİRİM BAŞKANIMIZ ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMEKTEDİR

İlçe ana kademe, ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kolları kongrelerinin yanı sıra, yürütme kurulu atamalarını tamamlayan AK Parti Mardin İlçe Teşkilatları, her birim başkanlığının ayrı ayrı olarak düzenlediği birim başkanları toplantılarını İl Başkanı Faruk Kılıç’ın katılımlarıyla gerçekleştirdi.

İL BAŞKANI KILIÇ, HER BİR BİRİM BAŞKANIMIZ ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMEKTEDİR
 AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç toplantılara ilişkin yaptığı açıklamalarda, “İlçe kongrelerimizi Allah’a çok şükürhalkımızın büyük teveccühleriyle AK Partimize yakışır şekilde gerçekleştirdik. Yapılanmamızı tamamladıktan sonra yürütme kurullarını da ivedilikle oluşturarak yolumuza durmaksızın devam ettik. Pandemi süreci olması hasebiylebirçok faaliyetimizi uzaktan ya da video konferans yoluyla gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu minhalde İl birim başkanlarımız başkanlığında tüm ilçe birim başkanlarımızla video konferans yoluyla toplantılarımızı büyük katılım oranlarıyla gerçekleştirdik. Katılım oranın yüksek olması ve her birim başkanımızın konumuna hakim olması bizleri yürekten sevindirdi. Tedbir amaçlı ekranlarda bile olsa birim başkanlarımızla yaptığımız toplantılarda teşkilatlarımızın diri olduğunu, ilk günkü azimle işlerini yapmaya çalıştıklarını görmek AK Parti sevdasının, hizmet aşkının ne kadar önemli olduğunu göstermektedir”.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan her birim başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü herbir birim başkanımız önemli görevler üstlenmekte ve üstlenmiş olduğu görevin önemini bilerek hareket etmektedir.Vatandaşlarımızla bütünleşmiş şekilde dertlerine derman olmak, hizmetlerini gidermek, telefonla dahi olsa hatırlarını sormak teşkilatlarımızın asli görevlerindendir. 65 yaş üstü amca ve teyzelerimizi aramayı, gönüllerinde olmayı asla ihmal etmediğimiz farkındalığımızdır. Halkımıza ulaşmak, bu sıkıntılı dönemde yanlarında olduğumuzu hissettirmek bizleri mutlu eden güzel faaliyetlerimizdir. Kısaca konumumuz ne olursa olsun her bir vatandaşımızın yanında olmak için elimizden gelen her imkanı seferber etme uğraşında olacağız”.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 09:51

ÖMER BEKEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER