banner113

Kızıltepe Çınarlarıyla Muhabbette Vefa Projesi

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi “Kızıltepe Çınarlarıyla Muhabbette Vefa” Projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında ilçedeki yaşlılara çeşitli hediyeler hazırladı.

Kızıltepe Çınarlarıyla Muhabbette Vefa Projesi
 Kızıltepe Çınarlarıyla Muhabbette Vefa Projesi ile yola çıkan Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi ilçedeki yaşlılara özel birbirinden güzel ürünlerin içerdiği bir hediye paketi oluşturdu. Hediye paketleri, Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ve Eşi Dilek Çam ve belediye ekipleri tarafından yaşlılarımıza evlerinde sürpriz yapılarak verildi. Hediye paketi içerisinde; tesbih, seccade ve gecelik takımı gibi yaşlılarımıza özel birbirinden güzel hediyeler yer aldı.

 

Proje kapsamında Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Eşi Dilek Çam, Covid-19 tedbirleri kapsamında Ara Köyü’ndeki yaşlılarımız ile bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Yaşlılarımız için hazırlanan özel hediyeleri kendilerine vererek sağlıklı ömürler dileyen Çam, Kızıltepe Çınarlarıyla Muhabbette Vefa Projesi ile yaşlılarımızın yüzünü güldürdü.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 11:57

ÖMER BEKEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER