Anneler Gününde Annelere Sürpriz

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi Ekipleri Anneler Günü dolayısıyla annelerin gününü kutlayarak, onlara sürpriz yaptı.

Anneler Gününde Annelere Sürpriz

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde anneleri unutmadı. Kaymakamlık ve belediye Ekipleri onları evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutladı. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın kendileri için hazırladığı hediyeler verilerek hatıra fotoğrafı çekildi. Mutlulukları yüzüne yansıyan anneler, duygularını dile getirmekte zorlandı. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a sürprizlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek dua ve mutlulukla ekipleri uğurladılar.  Hüseyin Çam ve Eşi Dilek Çam, Mezopotamya Çilek Bahçelerinde çalışan anneleri ziyaret ederek karanfil verip günlerini kutladı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Çam şunları dile getirdi: “Yeri doldurulamayacak en değerli varlığımız şüphesiz annelerimizdir. Her zorlukta yanımızda olan ve bizi koşulsuz seven annelerimize bizler de gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara göstermeliyiz. Annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER