banner113

Abdullah Songur, Vizyon Projeleriyle Gümbür Gümbür Geliyor

Abdullah Songur Ak Parti’den Kızıltepe Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı, hedef ve projelerini anlattı.

Abdullah Songur,  Vizyon Projeleriyle Gümbür Gümbür Geliyor

Mardin’in en büyük ilçesi Kızıltepe Belediye Başkan adaylığına talip olduğunu ifade eden Abdullah Songur yaptığı açıklamada hedeflerini ve projelerini anlattı.

     AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adayı Songur” Yerel seçimlerde partimize ve şahsıma vermiş olduğunuz büyük destek ve güvenle yola çıktık. Gönül Belediyeciliği ilkelerinin yanı sıra, temel belediye hizmetlerinde ve Kızıltepe’mizi çok daha ileriye taşıyacak projelerle şehrimize hizmet edeceğiz.Klasik yerel yönetim anlayışının yerine, tüm yerel paydaşlarımızı da kapsayacak şekilde 'yerel yönetişim' kavramını getiriyoruz. Kızıltepe’mizi, bu güzel şehirde yaşayan, ekmeğini kazanan herkesle birlikte, herkesin rızasını alarak yönetmeyi hedefliyoruz.

İnsan ve kalkınma odaklı, paydaşlar arası gönüllülük esasına dayalı,  şeffaf, hesap verebilen, mali disiplin çerçevesinde bütçesini oluşturan ve kullanan bir Kızıltepe Belediyesi için kollarımızı sıvıyoruz.” Dedi.

         Bilgi, deneyim ve proje devrini getireceğiz

Bilgiyle, deneyimle, iş yapma azmi ve heyecanıyla, hayalleriyle, ayağı yere basan kapsayıcı projelerle işe koyulacaklarını belirten Songur “Ekonomisiyle, sosyal yaşantısıyla, temizliğiyle, düzeniyle, doğası ve çevresi ile nadide bir şehir olan Kızıltepe için hep birlikte çalışacağız, yorulacağız ve başaracağız.

Günümüzde belediyecilik sadece belli kalıplar ve belli hizmetlerle sınırlı değildir. Sosyal politika uygulamaları çerçevesinde 'sosyal belediyecilik', kent kültürü oluşturma aracı olarak 'kültürel belediyecilik', yerel kalkınma lideri ve paydaşı olarak 'vizyoner belediyecilik' gibi kavramları; yönetim ilkelerimiz olarak benimsiyoruz. Bu ilkeleri birbiriyle bağlantılı olarak ele alıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Vizyon Proje Başlıklarımız

 Modern belediyeciliğin ekip ve vizyon ve akılcı, kapsayıcı  hizmetler hedefiyle anlam kazanacağını kaydeden Songur "Akılla Yönetim Akıllı Belediyecilik, Yeşil Şehir Kızıltepe, Spor Şehri Kızıltepe, Estetik Şehir Kızıltepe, Uğraştırmadan Ulaştıran Kızıltepe , Çevreci Şehir Kızıltepe, Gönül Belediyeciliğin Şehri Kızıltepe, Kültür Sanat ve Turizm Şehri Kızıltepe, Akıllı Şehir Kızıltepe vizyoner projelerle katma değer sağlayacağız,

       Her fırsatta ifade ettiğim gibi; “Kızıltepe Bizim Evimiz”. Öfke dili hiçbir zaman lugatımızda yer almayacak. Sevgiyle, hoşgörüyle, heyecanla, inançla ve azimle bütün problemlerimizi çözeceğiz.

        Bize inanın, bize güvenin ve şehrimizi yönetirken her birinizin Kızıltepe’de söz söyleme hakkınızın olduğunu asla unutmayın.” Şeklinde açıklamasını sürdürdü

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2023, 12:00

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER