Mavidemir Ailesi’nin Mutlu Günü

Kızıltepe Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir’in oğlu Muhammed Arda Mavidemir, Şevval Seher Altaş’la gerçekleştirilen düğün töreniyle yaşamını birleştirdi.

Mavidemir Ailesi’nin Mutlu Günü

Mavidemir Ailesi ile Altaş Ailesi’nin gençleri Muhammed Arda Mavidemir ile Şevval Seher, Mova Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Kızıltepe Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir ile AK Parti Mardin İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülbahar Mavidemir’in sağlıkçı oğulları Muhammed Arda Mavidemir’in Şevval Seher Altaş ile yaşamlarını birleştirdikleri düğüne Kızıltepe Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu, AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

Düğün Salonuna el ele tutuşarak gelen gelin ile damat, zılgıt ve alkışlarla karşılandı. Salona girişte Büyük Selçuklu Uyanış müziğiyle giriş yapan çift muhteşem zeybek oyunlarıyla davetlilerin büyük ilgisine sebep oldu.

İlk danslarını konfeti yağmuru ve ışık gösterileri arasında yapan genç çiftin nikahını Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Cıdıroğlu kıydı. Düğüne katılan protokol üyeleri de çiftin nikah şahitliğinde bulunarak heyecanlarına ortak oldular.

Muhammed Arda Mavidemir ile Şevval Seher Altaş çiftinin evlilik cüzdanını AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Gelin Şevval Mavidemir’e teslim ederek genç çifti tebrik etti.

Kalabalık bir davetli topluluğunun hazır bulunduğu düğün, Arapça, Türkçe ve Kürtçe olarak seslendirilen yöresel müzikler eşliğinde sürdü.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER