Başhekim Serdar Kalkan ile Eczacı Kübra Öztürk'ün En Mutlu Günü

Kızıltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Serdar Kalkan düzenlenen nikah töreni ile hayatını Eczacı Kübra Öztürk ile birleştirdi.

Başhekim Serdar Kalkan ile Eczacı Kübra Öztürk'ün En Mutlu Günü

Başhekim Uzman Doktor Serdar Kalkan düzenlenen düğün mevlidi ve nikah töreni ile iki ay önce nişanlandığı Eczacı Kübra Öztürk ile evlendi.

Aile fertleri, mesai arkadaşları ve meslek grubundan davetlilerin katıldığı düğün töreninde okunan mevlit ve düğün yemeğinin ardından düzenlenen nikah töreni ile evlenen Başhekim Uzman Doktor Serdar Kalkan ile Eczacı Kübra Öztürk yaşamlarını birleştirdiler.

Kızıltepe Kaymakamı Abdullah Şahin, Kızıltepe Cumhuriyet Baş Savcı vekili Uğur Öcal, Mardin İl Sağlık Müdürü: Dr Saffet Yavuz, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, AK Parti İl Başkan Vekili Bülent Gözü, Mardin Sağlık Sen Şube Başkanı ve Kızıltepe Devlet Hastanesi Müdürü Abdullah Saruhan, Mardin İl Gençlik Spor Müdürü Beytullah Birlik, Avukat Emine Ece Dursun ve İş Adamı Lokman Aydemir’in nikah şahitliğini yaptığı Başhekim Serdar Kalkan ve Eczacı Kübra Öztürk çifti evlilik imzalarını atarak mutluluklarını misafirleri ile paylaştılar.

Kızıltepe Kaymakamı Abdullah Şahin ile diğer nikah şahitleri ve konuklar çifti tebrik ederek mutluluklar dilediler. Çift daha sonra ilk danslarını yaptı.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER