İL BAŞKANI ERİ, KAYBEDECEK BİR DAKİKAKMIZ BİLE YOKTUR

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri Midyat İlçesi’ni ziyaret ederek bazı ziyaret, temas ve açılışlarda bulundular.

İL BAŞKANI ERİ, KAYBEDECEK BİR DAKİKAKMIZ BİLE YOKTUR
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Veysi Şahin, AK Parti MİDYAT İlçe Başkanı Berkir Melih Güneştan ve çok sayıda partililerden oluşan heyetle Midyat İlçesi’nde bazı ziyaret, temas ve açılışlarda bulundular.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri yapılan çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, “24 Haziran günü ülkemizin ve İslam coğrafyasını etkileyecek olan seçimlere üst düzey bir tempoyla hazırlanıyoruz. Bizlerin bir dakika bile kaybedecek zamanı yoktur. Bugün burada çeşitli programlar çerçevesinde ziyaretler gerçekleştirdik.  Bu ziyaretlerde yıllardır köhnemiş zihniyete dur diyen AK Parti’nin icraatlarını ve bundan sonra yapacaklarını anlatarak hafızaları tazelemeye, şekillendirmeye çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Ülkemizi tüm dünyada ilk 10’nun arasına katan tek partinin AK Parti olduğunu tüm halkımıza bir kez daha lanse etmeye ve AK Parti’siz bir Türkiye’nin başına gelebilecek olumsuzlukları görmezden gelmememiz gerektiğini anlatıyoruz”.

MİDYAT GELECEK VAAT EDİYOR

Çeşitli resmi kurum ziyaretleri de gerçekleştirdiklerini belirte İl Başkanı Eri, “Resmi kurumlara yaptığımız tüm ziyaretlerde gördüğümüz en önemli noktanın her şeyin düzgün ve yerinde işlediğiydi. Vatandaşa yapılan hizmetin hızlı ve zamanında ulaştırılması büyük önem arzediyor.  Midyat ilçemize yapılan yatırımları ve ileriki safhalarda yapılacak faaliyetlerin analizini yaptığımızda gelecek vaat eden bir Midyat ile karşılaştığımızı görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti”.  

AK KADINLARIMIZI YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM

AK Parti Midyat İlçe Kadın Kolları Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açışlını gerçekleştiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri,  “Özellikle kadınlara yönelik olarak faaliyete geçirilen seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirmek, içinde bulunduğumuz koşulların nereden nereye geldiğini anımsatan önemli bir detaydır. AK Parti kurulduğu günden bu yana kadınlarımıza çok önem vererek hemen hemen her alanda söz sahibi olmalarını sağladı. Şu anda gördüğümüz bu coşkulu kalabalık bunu en büyük kanıtıdır. Siyasi ve diğer tüm alanlarda varlığını hissettiren AK Kadınlarımızı yürekten tebrik ediyorum. 5 Milyon üyesiyle AK Parti teşkilatlarının bel kemiği haline gelen kadınlarımız 24 Haziran seçimlerinde de en büyük destekçilerimiz olacaklardır. Bu duygularla AK Parti Midyat İlçe Kadın Kolları Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Midyat İlçemize ve Midyatlı kadınlarımıza hayırlı olsun temennilerimi iletiyorum”.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 17:46

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER