Eğitimci-Şair Murat DOĞAN’ın 4.Kitabı “İyilik Elçileri“ Yakında Okuyucularıyla Buluşacak

Eğitimci-Şair Murat DOĞAN’ın 4.Kitabı "İyilik Elçileri" Yakında Uçar yayınlarından çıkacak.

Eğitimci-Şair Murat DOĞAN’ın 4.Kitabı “İyilik Elçileri“ Yakında Okuyucularıyla Buluşacak
Şiir yazmaya ortaokul yıllarında başlayan Eğitimci-Şairin ilk kitabı 2008 yılında “Sevgiye Dair Ne Varsa”adıyla şiir severlerle buluştu.

Eğitimci-Şair Murat DOĞAN 4.Kitabı "İyilik Elçileri" ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. ;”
Dünyanın en güzel davranışlardan biridir,  birinin mutluluğuna vesile olmak. Insan mutlu edebildiği kadar mutlu olur, sevebildiği kadar da sevilir bu hayatta. Ne mutlu bir başkasının mutluluğuna vesile olabilene. Düşene el uzatabilene, yolda kalanın imdadına yetişebilene.Bölüşebilene, başkasının acısını hissedebilene ve en nihayetinde her durumda empati kurabilene.İyilik için yarışanlara, iyilik yolunda "İyilik Elçisi" olabilenlere. Hedefimiz hergün biraz daha yozlaşan değerlerimizi hatırlamak, yine biz olabilmektir. Bu vesileyle kaleme aldığımız "iyilik elçileri" hikaye kitabımızın tüm gençliğimize değerlerini tekrardan hatırlamak ve iyilik yolunda ilham kaynağı olması dileğiyle.”dedi.

Eğitimci-Şair Murat DOĞAN
4.Kitabı "İyilik Elçileri" kitabını Kızıltepe ve Mardin’de bulunan kitapçılardan  temin edilebilirsiniz.

Murat DOĞAN Kimdir?
1977 yılında İzmir’de doğdu.İlk ve ortaokul öğrenimini Mardin’in Midyat İlçe’sine bağlı Yolbaşı köyünde,lise öğrenimini ise Midyat Aziz ÖNEN Lisesinde tamamladı.2001 yılında Dicle Üniversitesi Siirt Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.Alanında birçok yöneticilik kademelerinde görev yaptı.’’Eğitimde başarıda son hedef yoktur’’ilkesini savunmaktadır. Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 25.06.2014 tarihinde İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı olarak göreve başladı.Evli ve üç çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 12:53

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER