Kızıltepe Belediyesinde Hizmet İçi Eğitim Semineri

Kızıltepe Belediyesi bünyesinde çalışan personellere Hizmet İçi Eğitim Semineri verilmeye başlandı.

Kızıltepe Belediyesinde Hizmet İçi Eğitim Semineri

2-9 Kasım tarihlerinde 8 gün olarak programlanan Hizmet İçi Eğitim Semineri Kızıltepe Belediyesi Meclis Salonun´da verilmektedir. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan seminerin, açılış konuşmasını yapan Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Ahmet ODABAŞ; Hizmet İçi Eğitim programlarının, kurumların gelişmesi, yenilenen mevzuata ve yenilenen bilgilere uyum sağlaması açısından önemli olduğunu vurguladı.

            Bu sene içerisinde ilk hizmet içi seminerimizi vermekteyiz diyen ODABAŞ: “Kurumumuzda personel sayısında büyük bir yenilenme oldu. Personelimizin mutlaka hem mevzuat yönünden hem de kişisel olarak yenilenmesini çok önemsiyoruz. Bu alanda bu programı düzenledik ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 8 günlük eğitim programında 79 memurumuz, 54 daimi işçimiz,10 sözleşmeli personelimiz ve 50 taşeron personelimiz olmak üzere toplam 193 personelimiz seminerde yer alacaktır.” dedi.

ODABAŞ: “Bugünden itibaren Kişisel Gelişim konusunda değerli hocamız Adem KARAFİRİK, İmar Kanunu ve İmar ile ilgili yönetmelikleri konusunda İmar İşleri Müdürü Ayşe ÜNAL, İhale Mevzuatı ve ilgili yönetmelik ve sözleşmeler konusunda Maliye Bakanlığı Muhasebat kontrolörü Ahmet ARSLAN tarafından seminerler verilecektir. Belediye mevzuatı, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu ve Zabıta Yönetmeliği Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa DÖNMEZ sizlere mevzuatla ilgili burada bir hafta boyunca sunumlarını yapacaklardır.” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 17:42

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER