Damak tadını bilenler için Tatlıcıoğlu!

Ağız tadında baklava yemek isteyen okuyucularımız için uğramaları gereken bir adres Kızıltepe’de açıldı.

Damak tadını bilenler için Tatlıcıoğlu!

Mardin’de yetiştirdiği onlarca tatlı ustası ve hizmete açtığı pastanelerle tanınan Mardin’in ünlü baklava ustası Ahmet Tatlıcıoğlu Kızıltepe’deki eski hastane caddesi üzerinde kurduğu imalathanede yeni ürün çeşidiyle damak tadına hitap ediyor.

1927’den beri dede mesleği olan pastanecilik mesleğine Mardin’de dondurma ile başlayan, daha sonra pasta ve baklava ürünleri ile tanınan H.Ahmet Bozdağ’ın torunu Ahmet Tatlıcıoğlu 3. kuşak olarak Mardinlilere hizmet etmeye devam ediyor.

Açtığı imalat ile ilk satış şubesini eski hastane kavşağındaki OPET’in içinde açan Ahmet Tatlıcıoğlu, yeni işyerinde herkesin damak tadına göre, midye baklava, soğuk baklava, havuç dilimi, ceviz dolma, klasik Antep fıstıklı, midye, fıstık ezme, ceviz özel kuru baklava, şöbiyet, kurabiye, kekler, pasta, yaş pasta ve sütlü tatlı çeşitleriyle müşterilerine tercih imkanı sunuyor.

% 100 DOĞAL VE ORGANİK

Ürünlerinin tamamında tescilli organik ve doğal malzeme kullandığını ifade eden baklava ustası Ahmet Tatlıcıoğlu, “Uzun süre dostlarımızın ısrarı ile bir yer arayışındaydık. Şimdi kurduğumuz işyeri ile bütün Mardin ve il dışına yönelik satışlarımız devam ediyor. Gel al ve evlere servisimiz var. Tatlıları hijyenik koşullarda yapıyoruz. Tatlılar her bütçeye hitap ediyor. Bizi bilen biliyor zaten ustalarımız da işin ehli. Önceliğimiz hijyen, kaliteli hammadde ve taze servis. Amacımız şubelerimizi çoğaltmak. Her ilçede vatandaşlarımıza hem kaliteli, hem hijyen, hem de uygun fiyata tatlı yemelerinin önünü açıyoruz.”dedi.

ORGANİZASYON DESTEĞİ VERİYOR

Enfes tatlarının beğeni ile tercih edilmesinin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Tatlıcıoğlu, “Sadece işyerimizde değil evinizde, işyerinizde, etkinliklerinizde veya açılışlarda kokteyl hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Satış ve organizasyon temsilcilerimiz, yapacağınız görüşmelerde sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir. Hayallerinize uygun, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz bir düğün, nişan, sünnet, kutlama programlarınız için ister hazırlamış olduğumuz standart menü paketlerinden tercih edebilir, isterseniz tamamen size özel bir menü ve organizasyon planı düzenleyebilirsiniz.”ifadelerini kullandı. 

SİPARİŞ, ORGANİZASYON, TOPLU ALIM VE ŞUBE TALEPLERİ İÇİN

İletişim Tel: 0533 636 6973

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER