Vali Akkoyun Şehit Dündar’ın Mevlit Programına Katıldı

Vali Akkoyun Şehit Sözleşmeli Piyade Er Cebrail Dündar’ ın Mevlit Programına Katıldı

Vali Akkoyun Şehit Dündar’ın Mevlit Programına Katıldı

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun 23.12.2023 tarihinde Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için düzenlenen mevlit programına katıldı. Vali Akkoyun, Şehidin kabrini ziyaret ederek mezarı başında dua etti.

Mardin Kızıltepe ilçesi Arıklı Mahallesindeki baba evinde gerçekleşen mevlide Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Şehit Cebrail Dündar’ın kederli ailesinin acılarını paylaşarak Vatan toprağının huzur ve güvenliği için bu kutlu yolda can veren Şehitlerimizin milletimizin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu ifade ederek, “Şehidimiz Cebrail Dündar’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Ruhları şâd, mekanları cennet, makamları âlî olsun.” Dedi.

Şehit Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar için düzenlenen Mevlit Programına, Vali Yardımcısı Hasan Kurt, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu ve kurum amirleri katıldı.

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER