banner113

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet BİLEN Göreve Başladı

Geçtiğimiz günlerde Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ahmet BİLEN , kente gelerek görevine başladı.,

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ahmet BİLEN  Göreve Başladı

İlçe Müdürü Bilen , göreve başlaması vesilesiyle yayımladığı mesajında, şu ifadelerini kullandı:

"Derin tarihi ve kültürü, bereketli toprakları ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim medeniyetler şehri Mardin'nin güzel ilçesi Kızıltepe'ye hizmet edecek olmanın heyecanını, mutluluğunu ve kıvancını yaşıyorum.

Meslek hayatım boyunca, çocuklarımız en önemli hassasiyetim olmuştur. Bulunduğum görev çocuklarımıza hizmet görevidir. Onlar bizim geleceğimiz ve en önemli insan kaynağımızdır. Hatta bizler onların emanetlerini taşıyan, zamanı gelince emanetlerini onlara teslim edecek kişileriz.İnsanoğlu dünya üzerinden gelip geçicidir. İşimiz, gücümüz, varımız, yoğumuz hepsi fanidir. Atalarımızdan bize kalan mirası çocuklarımızın emaneti olarak bilip sahip çıkmak, korumak ve günü geldiğinde çocuklarımıza teslim etmek bizim görevimizdir. Şehrimizin eğitim çalışanları olarak çocuklarımıza aklımızın erdiği, gücümüzün yettiği kadar hizmet götürmek en önemli işimiz olacaktır. Memleketimizin her köşesi çok zeki ve becerikli insanlarla dolu. Bizim de görevimiz bu insanlarımıza eğitim imkânlarını ulaştırmak olacaktır.

Görevime başlarken bu ilçenin aziz insanlarına, okul-kurum yöneticilerimize, kurum personelimize ve öğretmenlerimize saygı ve selamlarımı sunar, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili öğrencilerimizin eğitimi adına attığımız her adımın başarıya dönüşmesini temenni ederim"dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2022, 14:41

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER