Abdullah Gül kararını verdi!

Memleketi Kayseri'de verdiği iftarda geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Gül 'Yapılacak çok iş var. Millete hizmete devam edeceğim' dedi..

Abdullah Gül kararını verdi!
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görev süresinin sona ermesinin ardından ne yapacağına ilişkin soruları önceki gün Huber Köşkü’nde verdiği iftarda yanıtladı. Gül, "Bundan sonraki görevlerim için millet ne derse o olur" dedi.

MİLLETE HİZMETE DEVAM EDECEĞİM

Cumhurbaşkanı Gül, Kayseri’deki Abdullah Gül Üniversitesi’ne katkıda bulunan işadamları ve hayırseverlerle, Huber Köşkü’nde verdiği iftarda buluştu. Burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gül "Ortaokuldan bu yana millet, devlet konularıyla ilgilendim. Merak ettiğiniz bugünkü durum için şunu söyleyebilirim; bundan sonraki görevlerim için millet ne derse o olur. Millete hizmete devam edeceğim" dedi.

YAPILACAK ÇOK İŞ VAR

Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adayı olmasıyla birlikte AK Parti'nin başına geçeceği yorumları yapılan Gül, bundan sonra yapılacak daha çok iş olduğuna vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı: "12 senede çok işler yapıldı. Ama yapılacak da çok iş var. Türkiye’yi orta gelir grubundan çıkarıp üst gelir grubuna dahil etmek lazım. Evrensel hukuk ilkelerinin geçerli olduğu bir ülke olmak lazım. Bunun için en değerli kaynağımız; beşeri sermayemizdir. Yani müteşebbislerimiz, bilim insanlarımız, sanatçılarımız, siyasetçilerimiz..."

http://www.hurhaber.com/

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2014, 16:23

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER