7 Bakanlıkta Atama!

Çok Sayıda Bakanlıkta yapılan atamalar bugün Resmi Gazete'de yayınlandı.

7 Bakanlıkta Atama!
Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünde boş bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Mehmet Ulvi Saran'ın atanması uygun görüldü.

Adalet Bakanlığında Adli Tıp Kurumu Altıncı Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyeliğine Uzm. Dr. Hasan Ağrıtmış yeniden atandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Ahmet Akyol getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğüne Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Ahmet Açıkgöz, Strateji Geliştirme Başkanlığına Mühiddin Şahin, Genel Sağlık Sigortası Genel Müdür Yardımcılıklarına Cemil Gül ve Alper Süzen, Sigorta Primleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Celile Özlem Tunçak ve İsmail Yılmaz atandı.

İş Müfettişliği Yeterlik Sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcılarından, açık bulunan İş Müfettişliklerine Mustafa Serhat Ekinci, Abdurrahman Akman, Cemal Can Ayanoğlu, Yusuf Çakabey Mengi, Hasan Çakmak, Uğur Koç, Özge Küllaç, Muhammed Çelik, Betül Ağca, Alpaslan Kılıçarslan, Mustafa Tanrısever, Emrah Korkmaz, Melih Akkoyun, Fatih Polat, Feyza Aydemir Aydos, Fatih Çağrı Güzel, Ertuğrul Yozgat, Metin Şekeroğlu, Fırat Kaan Ulusoy, Yıldız Aydın, Ufuk Yola, Ümit Kuş, Emrah Gül, Hasan Mermer, Mehmet Ali Kızkın, Mustafa Alkan, Mehmet Miraç Mamık, Ökkeş Sönmez, Faruk Seven, Seval Küçükparmaksız, Yusuf Olgun Ustaoğlu, Mesut Cemil İşler, Özlem Nas, İsmail Seyitoğlu, Duygu Kendir, Fatih Bulut, Burcu Türk, Harun Urul, Emrah Tekin, Yusuf Yavuz, Ceyda Yavaşoğlu, Mustafa Özgür, Ahmet Emre Ünlü, Mehmet Kayhan Topaloğlu, Burhan Tümüklü, Oktay Küçükparmaksız, Engin Özen, Nurullah Dilmeç, Volkan Avcı, Ayşe Tuba Çomoğlu, Hakkı Soner Cin, Fatih Açar, Serkan Şahin, Fırat Yılmaz, Necla Altekin, Oğuz Açıkgöz, Abdullah Gücükturalı ve Ali Aygün'ün atanmaları uygun görüldü.

Ekonomi Bakanlığında İhracat Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Özutku, bir başka göreve atanmak üzere görevinden alındı. Açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Hacı Mehmet Sönmez getirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında, Ordu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Musa Sağlam, Trabzon İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sabri Topbaş, Bilecik İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Alparslan Dankaz, Sinop İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erol Saraçoğulları, Uşak İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Güngör, Gaziantep İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Yılmaz ile Çanakkale İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Akkuş başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

İçişleri Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Memet Aslan atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Müsteşar Yardımcılığına Muhterem Kurt getirildi.

AA

www.habervaktim.com

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 12:15

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER