Fabrika Voleybol Okulu Mardin Bahçeşehir Kolejinde Açılıyor

Bahçeşehir Kolejleri Fabrika Voleybol Okulları’nın altıncısı Bahçeşehir Koleji Mardin Kampüsünde faaliyete başlıyor.

Fabrika Voleybol Okulu Mardin Bahçeşehir Kolejinde Açılıyor
Çocukları voleybolla buluşturmayı ve ülkemizdeki lisanslı voleybolcu sayısını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdüren Fabrika Voleybol ile Bahçeşehir Kolejleri arasında yapılan protokol doğrultusunda Bahçeşehir Kolejleri Fabrika Voleybol Okulları’nın altıncısı Bahçeşehir Koleji Mardin Kampüsünde faaliyete başlıyor.

Ankara, Etiler, Florya, Halkalı ve Çamlıca Bahçeşehir Koleji Fabrika Voleybol Okullarının ardından, Mardin Bahçeşehir Koleji Fabrika Voleybol Okulu, 4 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’de açılış yapacak.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek açılışa tüm Bahçeşehir Kolejleri öğrencileri ile 6-12 yaş arasındaki bütün çocuklar katılabilecek ve katılımcılara Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Konuylan ilgili açıklama yapan Baş Antrenör Faysal Dündar," Fabrika Voleybolun amacı; 6-12 yaş grubundaki çocuklarımızın sporla tanışmasını sağlamak ve sporu sevdirerek hayatlarının bir parçası haline getirmektir.Çocuklarımızın sporla ve voleybolla tanışmasını, ondan sonra hayat tarzı haline getirmesini istiyoruz"dedi.


Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 15:46

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER