banner113

DİKA’dan Başkan Ayanoğlu’na Plaket

Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.Tabip Gülbay, DİKA Yönetim Kurulu adına Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu’na yapmış olduğu çalışmalardan ve DİKA’ya yaptığı katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi sundu.

DİKA’dan Başkan Ayanoğlu’na Plaket

Başkan Ayanoğlu’nun, yaptığı çalışmalarla başta turizm olmak üzere Mardin’in ekonomik hayatına ciddi katkılar sunduğunu ifade eden DİKA Genel Sekreteri Dr.Tabip Gülbay,”Hem şehrimize hem de DİKA’ya yapmış olduğu katkılardan dolayı belediye başkanımız sayın Mehmet Beşir Ayanoğlu’na kurumum adına teşekkürlerimizi ifade etmek üzere bu plaketi takdim ettik.”dedi.

 

Plaket için teşekkür eden Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, “Yapmış olduğumuz çalışmaların DİKA gibi güçlü bir kurum tarafından takdir edilmesine teşekkür ediyorum.Beş yıllık süre içerisinde Mardin’e çok şeyler kattık.Yapılan çalışmalar ve hayata geçirilen projelerle Mardin adeta uçmak üzere kanatlandı.Umarım bu güzel işler kesintiye uğratılmadan devam ettirilir.”dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.Tabip Gülbay, Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu’na bir teşekkür plaketi sundu.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2014, 22:04

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER