Engelliler Gücü Kaymakam Ermiş’e Teşekkür plaketi verdi

Kızıltepe Engelliler Gücü spor kulübü derneği başkanı Mehmet Yusuf Taşkın Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’i ziyaret ederek teşekkür plaketi sundu.

Engelliler Gücü Kaymakam Ermiş’e Teşekkür plaketi verdi

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Kızıltepe Engelliler Gücü spor kulübü derneği başkanı Mehmet Yusuf Taşkın Basketbol Tekerlekli Sandalye Bölgesel 2. Lig D Grubu'nda mücadele eden ve ligi 2. bitirerek Antalya’da oynanacak olan play off’lara katılma hakkı kazanan tekerlekli sandalye basketbol takımına sezon boyunca destek olan ilçe kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’e bir teşekkür plaketi takdim ederek destek ve katkılarından dolayı kendisine teşekkür etti.

 

4. Yıl önce kurdukları Kızıltepe Engelliler Gücü basketbol takımına Kaymakam Ermiş’in büyük destek verdiğini ve bu desteği sayesinde takımın play off oynama hakkı elde ettiğini belirten Taşkın, “ Sayın kaymakamımızın destekleri için kendisine bir teğekkür plaketi sunduk. Takımımız Mayıs ayında Antalya’da başlayacak olan ve 12 takımın katılacağı Play Off maçlarında ilk dörde girerek 1. lige çıkmak için mücadele edecek.” Açıklamasında bulundu.

 

Ziyaret ile ilgili olarak ilçe Kaymakamı Ermiş’de Kızıltepe’nin her alandaki başarısı için çaba sarf ettiklerini belirterek, “ Kızıltepe Engelliler Gücü Basketbol takımımıza büyük bir başarı sergiledi. Play off maçlarında Kızıltepe’yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inancımız tamdır. İlk dörde girip birinci lige çıkmaları durumunda bir ilki gerçekleştirmiş olacaklar, kendilerine başarılar diliyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2015, 09:52

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER