Emniyet Müdürler Kızıltepe Belediyesini ziyaret etti

İl Emniyet Müdür yardımcısı Aktuğ, Kızıltepe Belediyesi Eşbaşkanları ziyaret etti

Emniyet Müdürler Kızıltepe Belediyesini ziyaret etti


Mardin İl Emniyet Müdür yardımcısı Rıza Akif Aktuğ, Kızıltepe İlçe emniyet Müdürü Abdullah Ergen ve beraberindekiler, 30 Mart tarihinde yapılan seçimler ile Kızıltepe Belediyesi Eşbaşkanlığı görevine seçilen İsmail Ası ve Leyla Salman’ı ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi.


Belediye makam odasında misafirlerini ağırlamaya devam eden Kızıltepe Belediyesi Eşbaşkanları İsmail Ası ve Leyla Salman’a bir ziyaret de, İl Emniyet Müdür yardımcısı Rıza Akif Aktuğ, Kızıltepe İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Ergen tarafından ziyaret edildi. Ziyarette BDP ilçe Eşbaşkanı Kemal Ece ve meclis üyeleri hazır bulundu.

Belediye Eşbaşkanları Ası ve Salman' ı makamında ziyaret eden İl Emniyet Müdür yardımcısı Aktuğ,” 30 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimleri ile Kızıltepe belediye başkanı olmanızdan dolayı sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum”.dedi.


Belediye Eşbaşkanları Ası ve Salman ise İl Emniyet Müdür yardımcısı Aktuğ, İlçe Emniyet Müdürü Ergen’in ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek,”yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum”.dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 23:15

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER