Bu dünyada bir dikili ağacınız olsun

Ak parti Kızıltepe kadın kolları tarafından “Bu dünyada bir dikili ağacınız olsun” sloganıyla bir okulunun bahçesinde 150 fidan dikildi.

Bu dünyada bir dikili ağacınız olsun

Kızıltepe ilçe merkezinde bulunan Kardelen Ana okulu’nun bahçesinde yapılan fidan dikimine Ak Parti Kızıltepe kadın kolları, Ak Parti ilçe teşkilatı ile Gökkuşağı kreşi yetkilileri katıldı. Bu dünyada bir dikili ağacınız olsun” sloganıyla anaokulunun bahçesine 150 fidan dikimi gerçekleştirildi.

 

Başlattıkları fidan dikimi ile ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Kızıltepe kadın kolları başkanı Canan Özçelik, doğa korunduğu takdirde insanların geleceğinin de korunacağına dikkat çekerek şunları söyledi.

 

Özçelik, “ Ağacı sevmek ve korumak doğa dengesini korumaktır. Doğa korunursa insanlarında geleceği korunur. Ağaçlar bir bakıma "dünyanın Akciğerleri”dir; çünkü canlıların yaşaması için gerekli olan oksijenin büyük bölümünü ağaçlar sağlar. Bizde bugün Ak Parti Kadın Kolları ve Ak Parti İlçe Teşkilatımızla birlikte, Gökkuşağı kreşi katılımıyla, “Bu dünyada bir dikili ağacınız olsun” sloganıyla Kardelen Anaokulunun bahçesinde ağaç dikme bayramı gerçekleştirdik. Burada bugün sevgi ektik. 150 fidan ekimi gerçekleştirdik. Çocuklarla birlikte gerçekleştirilen ağaç ekme programı geleceğimize gölge tutmasını yüce Allah’ tan temenni ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 15:23

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER