Çomaktekin,Mardin Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğüne Atandı

Mardin Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünü bir süredir vekaleten yürüten,ı Hadi Çomaktekin, asaleten atandı.

Çomaktekin,Mardin Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğüne Atandı
2015 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığının kararnamesi ile Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atandı.


HADİ ÇOMAKTEKİN KİMDİR?

Hadi ÇOMAKTEKİN 1964 yılında Mardin’de doğumlu olup, İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Mardin’de tamamladı. 1998 ‘de Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi mezunudur.
Aktif spor yaşamına 1978 de futbola Mardinspor altyapısında başlayıp 15 yıl aralıksız Mardinspor ve değişik kulüplerde futbol oynamıştır. Sporun her kademesinde sırasıyla; B kursu Futbol Antrenörlüğü, Ulusal Voleybol hakemliği, Masa Tenisi Klasman hakemliği, Basketbol Hakemliği, İzci liderliği ve İzcilik İl Temsilciliği, Herkes İçin Spor İl Temsilciliği, Halk Oyunları Eğitmenliği, Gençlik Liderliği, 2008 ve 2009 yılları arasında PTT 1. Lig ve 2. Ligte Mardinspor Kulüp Başkanlığı yapmıştır.
1987’de Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Mardin İl Müdürlüğünde Teknisyen olarak işe başlayıp; sırasıyla 2005 yılında Bursa’da yapılan hizmetiçi eğitim ve sınavla Şef kadrosuna, 2008 yılında Antalya Kemer’de yapılan hizmetiçi eğitim ve sınavla Şube Müdürü kadrosuna atanmıştır.
20.08.2015 tarihinde Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Hadi ÇOMAKTEKİN evli ve 3 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 18:15

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER