Kızıltepe Esnafından Kılınç'a Büyük İlgi

Mardin bağımsız milletvekili adayı Mahmut Kılınç, Kızıltepe ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Kızıltepe Esnafından Kılınç'a Büyük İlgi

HÜDA PAR'ın desteklediği Mardin bağımsız milletvekili adayı Mahmut Kılınç beraberindeki kalabalık bir heyetle Kızıltepe ilçesinde esnafı ziyaret etti.

Esnafın Kılınç'a büyük ilgi gösterdiği ziyaretler sırasında Kılınç'a HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Şeyhmus Akman da eşlik etti. Kılınç ve beraberindeki heyet  Urfa Caddesi, Musa Anter Caddesi, Mardin Caddesi ile eski Hastane Caddesi'nde bulunan esnafları ziyaret etti.

Kılınç, ziyaretleri sırasında yol üzerindeki AK Parti Kızıltepe ilçe teşkilatını da ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında bazı esnafın Kılınç'ın, Meclise gitmesi için dua ettikleri görülürken Kılınç'ın ziyaretini bekleyen bazı esnafın ise ikramlarda bulunmak için önceden hazırlık yaptığı gözlendi.

Kılınç, ziyaretler esnasında bazı çocukların  hatıra fotoğrafı isteğini kırmayarak kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyaret ettiği esnafla kısa süreli sohbet eden Kılınç, "İnşallah seçildiğimiz takdirde halkımızın sesi olacağız ve halkımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız.Meclise elimizi kaldırıp indirmek için gitmeyeceğiz. Halkımızın insani ve İslami haklarını Mecliste sonuna kadar savunacağız." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 00:59

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER