KILIÇ, İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NIN MARDİN’E ZİYARETİ ÖNEMLİ VE GURUR VERİCİ

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Osman Nuri Kabaktepe ve ekibinin Mardin’e yapmış olduğu ziyaret her kesim tarafından büyük takdirle ve memnuniyetle karşılandı.”

KILIÇ, İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NIN MARDİN’E ZİYARETİ ÖNEMLİ VE GURUR VERİCİ
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, Mardin İl Koordinatörü Alaattin Parlak ve başkan yardımcılarından oluşan heyetle Mardin ve ilçelerine ziyaret gerçekleştirdiler.

İLK ZİYARETİN MARDİN’E YAPILMIŞ OLMASI GURUR VERİCİ

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ziyarete ilişkin yaptığı açıklamalarda, “İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle daha önce kurduğumuz gönül köprüsünün neticesi olarak AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Osman Nuri Kabaktepe ve değerli yönetimini kadim şehir Mardin’de ağırladık. Bu sıcak iletişimin devam etmesi için gerçekleştirilen bu ziyaret büyük önem arz ediyordu. Gerçekleştireceği programlar dahilinde ilk ziyaretini Mardin’e yapmış olması hem gurur verici hem de Mardin’e olan muhabbetlerinin, samimiyetlerinin bir nişanesi olarak adlandırabiliriz. İstanbul İl Başkanımıza bizlere ve Mardinimize olan samimi duygularından dolayı teşekkür ediyoruz”.

İSTANBUL MARDİN DÂHİL 81 İLDEN VATANDAŞIMIZI BAĞRINDA TAŞIYOR

“Mardin’e bağlı Artuklu, Yeşilli, Ömerli, Midyat ve Dargeçit İlçeleri’nde önemli programlara imza attık. Muhtarlarla, Sivil toplum kuruluşlarıyla, kanaat önderleriyle, basın mensuplarıyla, esnaf ve değerli vatandaşlarımızla düzenlediğimiz programlarla bir araya geldik. Bu buluşmalarda ülke ve bölgemiz olarak birçok konuda önemli görüşlere yer verildi. Çeşitli fikir ve istişareler değerlendirildi. Özellikle İstanbul’un sadece bir kesimi bağlamadığı, 81’ilden vatandaşlarımızı bağrında taşıdığı ve Mardinli hemşerilerimizin de azımsanmayacak derecede İstanbul’da ikamet ettiği vurgusu ön plandaydı.”

ZİYARET BÜYÜK BİR FARKINDALIK ÖRNEĞİ OLDU

AK Parti insan odaklı yaptığı siyaset tarzıyla doğu-batı ya da güney-kuzey ayırımı yapmadı. Din, dil, ırk, köken ayırımını her şekilde rafa kaldırarak hizmeti yediden yetmişe her insanımıza götürdü. Dava düsturuyla hareket eden AK Parti kucaklayıcı ve ötekileştirmeden gerçekleştirdiği siyaset anlayışıyla mazlumun gür sesi oldu. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bıkmadan usanmadan yolumuza devam ederek hizmet çıtasını en yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz. Birlik ve kaynaşmanın en büyük örneği olarak nitelendirdiğimiz AK Parti İstanbul İl Başkanı ve yönetiminin ziyaretlerini büyük bir farkındalık örneği olarak nitelendirebiliriz.”


Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2021, 13:14

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER