Mardin’de Kızıltepe-Diyarbakır Kavşağı Trafiğe kapatıldı!

Mardin’in trafik sorununu rahatlatmayı hedefleyen "Battı Çıktı Projesi"nde ilk kazması vurulan Kızıltepe Kavşağı trafiğe kapatıldı.

Mardin’de Kızıltepe-Diyarbakır Kavşağı Trafiğe kapatıldı!

Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü ortaklığında Kızıltepe Kavşağı Battı Çıktı Projesi’nde ilk kazma vurulurken, kavşak bu akşam saat 22.00den itibaren trafiğe kapatıldı. Trafiğe kapatılan kavşaktan geçecek araçlar için alternatif yollardan ulaşım sağlanacak.

Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından konuyla ilgili yapılan basın açıklamasında şu bilgilere yer verildi:

25/07/2017 günü saat:22.00 itibariyle İlimiz Artuklu İlçesi Vali Ozan Bulvarı üzeri Mardin-Kızıltepe Köprülü Kavşak (Battı Çıktı) Projesi çalışması başlayacaktır.

Bu nedenle bugün saat:22.00 itibariyle Kızıltepe Kavşağı trafiğe kapatılacak olup, alternatif yollar aşağıda yayınlanan harita üzerinde belirtilmiştir.

Çalışmaların başlaması ile birlikte trafikte yoğunluk yaşanmaması için vatandaşlarımızın trafik işaretlerine ve görevlilerin uyarılarına uymaları hususu kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 12:52

derik47

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER