İL BAŞKANI KILÇ, HEDEFLERİMİZE DOĞRU İLERLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti Mardin Kadın Kolları Kongrelerimiz kadınların yoğun teveccühüne mazhar oluyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz”.

İL BAŞKANI KILÇ, HEDEFLERİMİZE DOĞRU İLERLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ
 AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç AK Parti Mazıdağı İlçe Kadın Kolları Kongresi’nde, ”İlçe ana kademe ve gençlik kolları kongrelerini tamamlayan AK Parti Mardin İl Başkanlığı 15 Kasım’a kadar inşallah İlçe Kadın kolları kongrelerimizi de tamamlayarak hedeflerimize doğru ilerlemeyi sürdüreceğiz. İlçe kadın kolları kongrelerimiz mesafe, hijyen ve maske kuralları dahilinde yoğun katılımlarla gerçekleştirilmektedir. Bu vesileyle liderimizi ve partimizi yalnız bırakmayan bütün AK Kadınlarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti kurulduğu günden bu yana bünyesinde bulunan yaklaşık 6 milyon üyesiyle kadınlara en büyük önemi veren tek parti olmuştur. Her zorlukta ve şartta kadınlarımızın yanında durarak birçok alanda daha aktif olmalarını sağlamıştır”.   

Gerçekleştirilen kongrenin ardından Mazıdağı İlçesi’nde esnaflarla bir arayan gelen İl Başkanı Faruk Kılıç, “Her fırsatta değerli esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek sıkıntılarını, istek ve önerilerini can kulağıyla dinliyoruz. Mazıdağı İlçe esnafımızın her bir ferdini tek tek ziyaret ettik. Kendileriyle çeşitli konularda istişarelerde bulunduk. Bu vesileyle bizlere ve AK Partimize göstermiş oldukları destek ve yakın ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz”. 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 10:57

ÖMER BEKEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER