Kılınç;Bizler Müslümanlar Olarak Birbirimize Sahip Çıkmamız Gerekir.

Mustazaflar Cemiyeti Kızıltepe Şubesi STK temsilcileri, ulusal ve yerel bazda görev yapan gazeteciler ile derneğin üye gönüllülerine iftar yemeği verdi.

Kılınç;Bizler Müslümanlar Olarak Birbirimize Sahip Çıkmamız Gerekir.
Mustazaflar Cemiyeti Kızıltepe Şubesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği iftar yemeği bu yılda verildi. Dernek binasında verilen iftar yemeğine yoğun katılımın olduğu görüldü.
İftar yemeğine HÜDA PAR Mardin il teşkilatı ile Kızıltepe ilçe teşkilatının yanı sıra, STK temsilcileri ulusal ve yerel bazda görev yapan basın mensupları katıldı.
İftar yemeğinden önce kısa bir konuşma yapan araştırmacı yazar Mahmut Kılınç, şunları söyledi: “Bugün İslam alemi çok zor bir süreçten geçiyor. Bizler Müslümanlar olarak birbirimize sahip çıkmamız gerekir. Özellikle bu zor süreçte kendi cemaatlerimizle değil İslami kimliklerimizi ön plana çıkarıp birbirimize sahip çıkmalıyız. Bundan başkada bir yolumuz yoktur. Rabbim bu mübarek Ramazan ayını İslam ümmetinin kurtuluşuna vesile kılsın.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2015, 13:03

derik47

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 9 yıl Önce

Sayin Kılınç oy potansiyeliniz az gururu bırakıp ehli iman insanlarin olduğu partilere dahil olun olmazsanizda seçimlerDe destek verin yoksa ortalik kimlere kalıyor malum.

SIRADAKİ HABER