İsrail Ve IŞİD Değil Basiretsiz Korkak Müslüman Devletler Kınanmalı

  
 
Ortadoğu’yu Kana Bulayan Müslümanları yok etmeyi hedefleyen Siyonist İsrail, Emperyalist Babası ABD ve İşgalci Dedeleri İngiltere Ortadoğu’nun zengin petrol kaynaklarını ele geçirmek  için bu güne kadar Her türlü Vahşet ve Katliamları Ortadoğu halklarına uyguladılar. Bunu yaparken de pısırık, Menfaatperest ve kanı Bozuk bazı Müslüman Devletleri destekçileri, Müttefikleri olmaktan gururlandılar.
 
Anlaşılan Emperyalistler eski müttefiklerinden bekledikleri performansı artık bulamıyor olmalı ki Uyuşuk ve Birbiriyle uğraşmakta olan Müslümanlara fark ettirmeden IŞİD isimli Terör örgütünü Hazırlayıp piyasaya sürdüler.
 
IŞİD denilen Terör Örgütün elebaşları Siyonist, Terör Devleti İsrail’e hizmet ettiği anlamamak İnsanın aptal olması gerek. Ne acıdır ki militanları İslamiyet adına kandırılan Müslüman gençlerdir. IŞİD Çetelerin kullandığı silahların bir kısmı İsrail ve ABD yapımı olduğuna dair basın ajansları görüntüler yayınladı. İsrail Filistin’de hamile kadın, çocuk, yaşlı demeden Müslümanları katledip, cami, hastane bombalıyor, yan sanayisi IŞİD Terör Örgütü de çocukların kafasını keserek tekbir getiriyor, cami, türbe, kutsal mekanları tahrip edip, Müslümanları katlediyor.
 
Hani ABD Dünya için en büyük tehdit İslam adına yapılan terörizm diyordu. Dünyayı kandırarak CIA ve MOSAD üzerinden Müslüman gençlerini teröristleştirip Müslümanları IŞİD çetelerine boğazlatıyor. Amaç belli Ortadoğu halkları arasına derin düşmanlıklar oluşturarak İşgalci İsrail’i rahat ettirmektir.
 
Emperyalistlere karşı dünya nüfusunun %23 ü oluşturan 1,5 milyar sayısı ve 63 devlete sahip olan İslam dünyası bu zulme ve zalimlere karşı ne tepki veriyorlar?
Lütfedip bolca kınıyorlar. Eğer bu katliamların % 1 batı devletlerin herhangi birinde hele hele Noel yada başka özel bir günlerinde olsaydı, Hepsi birlik olup, Müslümanları hiçe sayan birleşmiş milletlerin 5 Güvenlik konseyi  kafadarları en ağır yaptırımları uygulamazımıydı.
 
Müslümanlar Bağırıp,çağırıp,Küfürlü kelimeler kullanacağına İMANLI VE CESUR bir şekilde İSRAİL,ABD.ve İNGİLİZ Mallarına boykot kararı alsınlar bakalım bu katliamlar devam edecek mi?
 
Ne yazık ki İslam alemi İsrail ile diplomatik ilişkiyi kesen Brezilya, Şili, Ekvador, Peru ve El Salvador' Kadar cesur olamıyor..!!
 
 

YORUM EKLE