Işidi Yaratanların Hedefi İslam’ın Aydınlık Yüzünü Karartmaktır


Işid terör örgütü ve onun arkasındaki güçlerin hedefi İslam’ın aydınlık yüzünü ve imajını karartmak olduğu ortadadır.
Işid terör örgütü ortaya çıktığı günden bu yana gerçekleştirdiği eylem ve tüyler ürperten vahşi infazlarını dünya basınına servis etmesinin amacı Müslümanları zor durumda bırakmak ve İslam’ın aydınlık yüzünü karartmaktan başka bir şey değildir.
Emperyal güçlerin ve İsrail projesi olan Işid terör örgütü bu güne kadar işlediği tüm cinayet ve katliamların tamamına yakını Müslümanlara yöneliktir. Arada yabancı basın mensupları ve yardım görevlilerini poz vererek, vahşice kafa kesme görüntülerini dünya kamuoyuna servis etmesi İslam’da yeri olmayan bir vahşettir. İslam peygamberi Hazreti Muhammed (S.A.V) bırakın savaş esirlerine eziyet ettirmeyi yiyecek ve giyeceklerini paylaşmayı emir buyurmuştur.
İşid patronlarının amacı Müslümanları barbar gösterip, son yıllarda batıda yükselen İslam imajını zedelemek ve artık Ortadoğu’da sevilmeyen, istenmeyen ABD ye taze davetiyeler çıkartarak kurtarıcı ilan etmektir. Nitekim şimdiye kadar gelişmeler bu yönde olmuştur.
Bu güne kadar Işid terör örgütü patronu olan İsrail’e bırakın bir taş atmayı bir laf bile atmamıştır. Maddi ve makam sarhoşluğunda kayıp olmuş gaflet içinde olan birçok Müslüman ülke yöneticileri yaşanan tüm bu trajik vahşetin karşısında, ya göstermelik kınama ya da emperyalistlere müttefik olmanın gereği sessiz kalmaktalar.
 
Emperyalistlere uşaklık eden katil taşeron Işid örgütün son infazı Japon gazeteciyi katlederken, kaliteli üniformalı iyi derece İngilizce konuşan cellâdı bıçağını sallarken İslam’a hakaretin en büyüğünü bilerek yapmaktaydı. Öldürülen
nin 4 yıl önce attığı tweet paylaşım rekoru kırmaktadır: “Gözlerimi kapatıyorum ve kıpırdamıyorum. Öfkelenir ya da bağırırsam bu her şeyi bitirir. Bu duaya yakın bir şey. Nefret insanlar için değil. Ancak tanrı yargılar. Ben Arap kardeşlerimden bunu öğrendim” Bu paragraf İslam dininin, aynı dine mensup olmayan bir insanın üzerinde bıraktığı en güzel örnektir.
Işid terör örgütünü eğiten ve bu duruma getiren İslam ve insanlık düşmanı emperyalistler İslam’ın aydınlık yüzünü karartacaklarını planlarken, farkında olmadan kendilerine uşaklık eden sahte Müslümanların yavaş yavaş yok olmasına yardımcı olmaktadırlar.
Bu güne kadar insanlığa ve Allah’ın dinine savaş açan tüm zalimler nasıl rezilce yok olmuşlarsa bundan sonrada yok olacaklardır.!!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahim Çavaş
Abdurrahim Çavaş - 7 yıl Önce

tek kelimeyle müthiş yazı.