Deccal Ordusu ile Beraber Olma !

Deccal;insanları dini inancından saptırarak kötülüğe ve sapkınlığa yönelteceğine inanılan ve şeytanı temsil eden varlıktır. 
Deccal ordusuyla birlikte olağanüstü saldırılara geçmiş bulunmaktadır.Dehşet verici derecede büyük bir pespayelikle(Alçaklık,Soysuzluk),sadistlikle(Başkalarına acı çektirerek zihnen doyum sağlayan kimseler) ve Vandallık( Bilerek ve İsteyerek insanlara zarar verme eylemi) ile vahşice saldırıyorlar.Burada dikkat edilmesi gereken bir şey vardır.Ki deccal ordusunun herkese saldıracaklarını önceden söylenilmiştir.Onların içlerine kalplerine beyinlerine şeytanlar kaçmış büyük kan emici vampirlerdir.Onlar kıskançlıktan ve hamasetten parçalanıp kuduruyorlar,insan kılıklı büyük iblisi yaratıklardır.
Ortadoğu’da Irak ve Suriye’de ki (Kürtlerin büyük kazanımları olan) seçimleri bahane ederek,mazlum halk'a,Kürt halkına,özgürleşenlere ve özgür olmak isteyenlere saldırıyorlar,katliamla yapıyorlar,tarıyorlar.Bağımsızlıklarını ilan etmek isteyen Kürt Halkına ve çevresindekilere saldırıyorlar bu iblis ordusu.
Şüphesi ki;İnsanlıktan nasibini alan herkesin bu iblislerin yaptıkları bütün zulümleri fark etmeli ve baş kaldırmalıdırlar…
Şeytanın Ordusu hep birlikte mazlumlara saldırıyorlar.IŞ(İT) ile,binlerce ajanlarıyla ve şeytani örgütleriyle.Yaptıkları katliamları,yalancı dolandırıcı bütün iğrençlikleri ve iftiraları ile öldürüyorlar,kesiyorlar,katlediyorlar.Hz.Muhammed Mustafa’ya Hz.İsa’ya saldıran dini bütünler,işbirlikçi Roma bezirganları gibi,bütün bu şeytani pislikleri düzenleri koruyanlar gibi her türlü şeytani planlarını evirip çevirip planlıyorlar.
Siz büyükler,koltuklarda oturan devşirmeler gördünüz mü çocukların nasıl infaz edildiğini,kadınların nasıl kamçılanıp kaçırılıp satıldığını..! ?
 İşte !!!
Şeytan Orduları cinnet geçiriciler yakıcılar o saldırganların atalarıdır.Tabi ki de onlar duymazlar,onların iblis dili,onlar görmezler,onların dilleri küfre muvafık,hakikate lal olan Deccal’in dilidir.
Bu Şeytan Orduları kafalarını kesip parçalayarak,gövdelerinden ayırmak istercesine bütün bedenlerini,çirkef olan zihinlerini varoluş duvarlarının dibine vurup vurup dururlar.Kuşkusuzdur ki özgürlüğe vesile,kendi kendilerine paçavra olurlar…
Sen ki Hz.isa’nın şeytanlarca taşlanan Meryem’in önüne geçildiği gibi geç !
De ki ; İlk taşı günahı olmayanınız atsın !
Ve işte o an gelir…!
İşte o zaman bütün yer gökyüzündeki parlayan tüm yıldızların avuçlarına döküldüğü gibi bütün halklar,hakikat çemberinde olacaklar ve İnsanoğlu özgür olabilecek bir ses işiteceklerdir.
Böylesi bir sesin bugüne kadar hiç duyulmadığı,böylesi bir muazzam sesin güzelliği hiç görülmemiş olacak; Ey insanoğlu biz sizleri bilinçli bir mahlukat kıldık ! Cenneti önünüze serdik ! Sağırların çaresiz olduğu,ölülerin lanetli,açgözlülerin yoksun,vesveseci emek ve emekçileri var ya ; İşte onlar bedbaht olacaklardır.
İblislerin içindeki körlüğün,nefretin ve doymazlıkları ile her türlü oyunları oynamıyorlar mı ? O şeytanlar büyük sahteliklerin,tasavvur edilemeyecek tuzakların içinde olmadılar mı ? Deccal Ordusu sizlerin bile içinize girip vesveseleriyle aklınızı çelmeye kalkışmadılar mı ?
Ne mutlu onlara ki görenlere bilenlere,ne mutlu ki bütün ve tek kalmak isteyenlere,ne mutlu ki birbirlerinin birliğine destek çıkıp birliğini kavrayanlara ! Şüphesi ki hepimizin bu dünyada göçüp gideceğimiz bilinmektedir.İncitmeyenlerden olmak ne kadar muhteşemdir ! Sabrı taşımayı bilmek şüphesiz ki büyük erdem ve şereftir.
O Şeytani çetelerin,tarikatların dilleri başka şey söyler,yaptıkları başka şeyler…Onlar birer iblis birer şeytandır.Birlik tek derler ama içindekileri inkar ederler,biz mülkçü değiliz derler ama her şeyi yaparlar.Biz haktan yanayız dindarız derler ama;iblis ile beraberler.Onlar işte böyle sahteler.İblis’in Ordularıdır.O iblisler için iftiralar ve yalanlar dil fetbazlığıdır.
Onların dediklerine bakmayınız ! Yaptıklarına bakıp sorgulayınız !
Şeytan Ordusunun yaptıkları  milliyetçiliktir,yaptıkları mülkiyetçiliktir,mezhepçiliktir birer faşizan uygulamalardır.Yaptıkları katliamdır ve çirkefliğin kendisidir !
Sizlerde ölülerden olmayın !
Kendinizi bilin,çevrenizi bilin,toprağınızı bilin.Kendinize birer ayna olun.Kendinizi başkalarının gözünde görün.Kendinize tanıklık edin.Ölülerden olmayın ! O ölüler durağan olan bir göl gibi kendilerini çürütürler.O ölüler bedenleri ve maddeleri meydana getiren evrendeki kozmik ruh’un ve simsiyah bir enerji olduğunu bilmezler ki ! O iblislerin bilimlerinin bunlara akılları ermez.Hepsi de birer uydurma ve oyun parçasıdır.
Neden zihninize yapışıp duruyorsunuz ? Sizler kıyılara vuran yosun tutamları gibi doğanın kendisisiniz ! Keşke bizimde mutlu birer geleceğimiz olsa dersiniz de umudun aslında kendiniz olduğunuz bilmezsiniz ! Sizler görmeyenlerden misiniz ? Kendi zihinlerinizi iyi tanımalısınız sonrasında iyi bir yıkamadan geçirmeniz gerekir çünkü zekanızı örten asırların büyük bir kir pası kitlesi oluşmuş durumdadır.
Sizlerde paslı ve kirli zihinlere sahip iblislerden olmayın ! Kirliliğe ve iblislere ihtiyaç duyanlardan olmayın !
Birilerinin düşmanlıklarında,aşağılıkların da kendini gördüğünüz de hakikat yolunda olmuş olduğunuzu bilin !  Kendine bakanlar,başkalarında kendilerini görenler,onlar gerçek olma yolunda olanlardır.
Ne mutlu ona ki;gerçek yolunda olanlara !
Gerçek olan kendisiyle beraber hareket edenlerdir,yaşamın gerçeği ile beraber yürüyenlerdir.Kendilerini yoktan var edenleridir ! Boşlukta yankı yapan gerçeğin sesini duyanlardan olun ! Çünkü her şeyin boşlukta gerçekleştiğini biliyoruz.Bir insan inanırsa bütün dünya inanır mı demez miyiz?
O halde sizlere haykırıyorum !
Hiçbir şeye sahip olmadan tüm evrenle bir bütün oluşturarak,
CESURCA YAŞAYIN !
O zaman denizleri de ikiye bölecek kadar büyük erdemli güce erişmiş olacaksınız !
 
^^ Mehmet KIZILKAYA ^^
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE