Çocuklar Viking Köyünde Doyasıya Eğlendi

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle minik ziyaretçilerini ağırlayan Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne Viking gemisi yelken açtı.

Çocuklar Viking Köyünde Doyasıya Eğlendi

Movapark’ta 27 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında tatil keyfini çıkartmak isteyen küçük ziyaretçilerimiz dev Viking dekorları içerisinde anılar biriktirdiler. Keyif dolu danslar ve atölyelerde Viking köyüne misafir olan çocuklar sömestr tatilini Movapark’ta tamamladılar. 

Movapark’a sömestr tatilinde misafir olan küçük konuklarımız Vikinglerle doyasıya eğlendiler. Minik ziyaretçileri için etkinlikler düzenleyen Movapark AVM, sömestr eğlencesinde çocukları Viking köyüne misafir etti. Muhteşem dekorlar içerisinde Vikinglerin nasıl yaşadıklarını ve nasıl eğlendiklerini öğrenen çocuklar Vikingleri yakından tanıma fırsatı yakaladılar. Vikinglerin 8. Yüzyıla damgasını vuran gemileri ve tarihi kahramanları ile bir araya gelen çocuklar Viking köyünde eğlenceli maceralara yelken açtılar.

 Viking köyünden hiç ayrılmak istemeyen çocuklar keyifli anların tadını çıkarırken, onları izleyen aileleri mutluluklarına ortak oldular. Viking köyünde bol bol hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar anı ölümsüzleştirdiler.

 

 

 

                    Etkinlikleri www.movapark.com.tr sitesinden görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 23:35

Furkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER