Twitter Fenomeni Olan "Fuat Avni" AK Parti Tabanından biri mi?

Devletin en yetkili, en tepe noktasında, Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, "delikanlıysan ortaya çık!" diye seslenmektedir...

Peki bu sesleniş kimedir?

Twitter Fenomeni olan Fuat Avni'ye mi?

Peki kimdir bu Fuat Avni?

Hepimizin bildiği ve gördüğü gibi bir Twitter Fenomeni olan "Fuat Avni'nin" kim olduğu meçhul. Ama tahminlerde yok değil...

Kim olduğu bilinmiyor... Sanal ortamda, daha doğrusu sosyal medyada fenomenliğini kanıtlamış bir çeşit düşman mı kahraman mı belli değil.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi bu kadar teknolojik güce sahip iken bir twitter hesabı kullanıcısını bulamamak ne kadar düşündürücü dimi? Hele ki Cumhurbaşkanlığı makamında oturan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve AK Parti Hükümetine tehditlerde bulunan Fuat Avniyi bulamamak çok düşündürücü olsa gerek. Sizin de kafanızda soru işareti kalıyor dimi? 

Kimseler ulaşmıyor, kimseler bulamıyor. Her tarafta bunun pislikleri var. Bilgisinin olmadığı, ilgilenmediği konu, tanımadığı kişiler neredeyse yok denecek kadar azdır.  Yurt içi ve yurt dışı fark etmez. Her şeyden bilgisi ve haberi var.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi devletini yönetenlerin ne zaman neler yapacaklarını biliyor olup kendi "Fuat Avni" twitter hesabından herkesi uyarmaktan da geri kalmamaktadır.

Hepimizin  gördüğü kadarıyla, kod adı "Fuat Avni" olan Twitter kullanıcısının bugüne kadar söylediği her şeyin doğru çıkması da kafaları iyice karıştırmaktadır. 

Fuat Avni kendi twitter hesabı üzerinden ergenekon ve balyoz davalarıyla ilgili olarak, gazetecilere yönelik operasyon ardından "paralel yapı" kapsamında polis içerisindeki bütün operasyonları daha önceden duyurmuştur.

İyi de bu Fenomen kimdir? 

Twitter fenomeni olan "Fuat Avni" AK Partinin kurucularından biri olabilir mi? Ya da şuan da büyük makam koltuklarından birinde oturan kişi veya kişiler olabilir mi? 

Merak ediyorum kimmiş bu zoro? ya da kamçılı süvari veya süvariler? 

Öyle görünüyor ki gündüzleri efendi bir insan gibi işine giden bir adam, geceleri hırsız, düzenbaz, talancı, itin köpeğin karşısına dikilip, fakir fukaraların hakkını arayan o maskeli meçhul kişi Fuat Avni mi? 

Peki bu Fuat Avni kim?

Sizlerde bilirsiniz zoro kahramanını. Gücü ve iktidarı baskı aracı olarak kullanıp, zavallı insanlara, mazlumlara işkence edenlerin alnına kendi elinde ki kamçısıyla "Z" harfini yazan masal kahramanı. Yoksa Twitter Fenomeni olan Fuat Avni AK Partinin içinde olan büyük bir usta oyuncu mudur?

Twitter Fenomeni olan Fuat Avni'nin Taraf Gazetesi Yazarlarından olan Emre Uslu olduğu iddia edilmişti. 

Bu uydurulmuş olan şeyin gerçek manada gazetecilik yapan, ufaktan da mürekkebi yutan insanların uyduracağı kolay bir şey değildir bu. Ortada herhangi bir delil yok, tanık yok, iz yok, yol yok, yordam yok...

Söylenilenlerin uyduruk bir sonuçtan ibaret olduğunu biliyoruz. Karinelerden yola çıkılarak elde edilmeye çalışılan uyduruk sonuçlardır. Öyle ki karineyi teşkil eden en göz alıcı ve göze çarpan kanıtın da Ergenekon ve Balyoz Davalarıyla ilgili bütün belge ve bilgilerin Taraf Gazetesinden yargıya servis edilmiş olmasıdır. Taraf gazetesin de yazarlık yapan Mehmet Baransu kendisine ulaşan o belgeleri nasıl ki yargıya teslim ettiyse, şimdi aynı gazetenin bir başka yazarı olan Emre Uslu da kendisine gelen bilgi ve belgeleri sosyal medya'da yani twitter de paylaşıyor olabilir mi? Öyle ki mantıkla örtüşen tek karine de budur. (karine: tersi tespit edilene kadar geçerli sayılan hukuki kural)

Arkadaşlar durumlar böyle iken, devletin en yetkili mercide oturan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Twitter Fenomeni olan Fuat Avni'ye "Delikanlıysan çık ortaya" demesi biraz düşündürücü değil midir sizce?

Benim kafamı karıştıran tam da budur. AK Parti Hükümeti 12 yıldan beridir Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi devletini yöneten bir parti ve Hükümet olarak; Teknolojinin, "bilimin çağını" yaşadığımız bu dönemlerde bu kadar büyük teknoloji olanakları sizlerin elinde iken, sizler nasıl olur da aradığınız şu namı değer Twitter Fenomeni Fuat Avniyi bulamazsınız? 

Belli ki birileri bundan rahatsız. Mutlu olamıyorlar. AK Partiden birilerini rahat bırakmıyor. AK Partiden bazıları tehdit ediliyor. Fuat Avni bazılarının canını fazlasıyla sıkıyor. Bazıları kendilerini güvende hissetmiyorlar...

Öyle ki Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi devletini yönetenlerden olan Sayın Cumhurbaşkanına, Sayın Başbakana ve bakanlarına sesleniyorum...

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi devletinin bütün teknolojik olanakları elinizdeyken, bu kişi yahut kişileri bulamıyorsanız demek ki o kişiyi uzaklarda değil de kendi içinizde aramanızı tavsiye ederim. Eğer ki bunu aramıyor ve bu kadar büyük bir teknoloji ile aramaya çıkmıyor ve biz arıyoruz da bulamıyoruz diyorsanız demek ki o kişi veya kişileri bulmak hesabınıza gelmiyor demektir. Ya da şöyle de diyebiliriz Twitter Fenomeni olup her şeyde nokta atışı yapan ve her söylediği şeyin iki gün ya da ertesi gün ortaya çıkan olayları tahmin eden Fuat Avni siz misiniz, ya da içinizden biri midir?  Yada içinizden en yüksek mevkide oturanlardan biri Fuat Avni adıyla "Kamu Vicdanı" olmaya mı çalıyor? Öyle ise buna da akıllıca bir taktik derim ben.

Kusura bakmayın da elbette ki bir gün bu "sümüklü kamçılı süvarinin" kim olduğu ortaya çıkacak ve kimin alnının ortasında "yalancı, düzenbaz, hilekar" yazılı olduğunu da bu millet görecektir.

Hepimizin bu düzenbazları görme umudu ve temennisiyle...

Vesselam..."Mehmet KIZILKAYA"  
YORUM EKLE