Siyonist İsrail Terör Devleti


Siyonist terör devleti İsrail tarihi boyunca hep ihanet eden ve edenler ülkesi haline gelmiş,sözüne güvenilmeyen ve yalan dolanla ayakta durmaya çalışan bir korsan ülkedir.
Siyonist olan İsrail siyasi çıkarları uğruna kuduz köpekler gibi etrafa saldırmaya tekrardan başladı.Lügatlarında asla barış olmayan ama devamlı olarak kendilerinin masum oldukları yalanlarının,barış ve hürriyet kelimelerini gündemlerinden düşürmeyen Siyonist İsrail her zaman olduğu gibi Filistin’e Gazze’ye yaptıkları saldırılarda ilk işleri olarak masum insanları sivilleri çocukları katletmekle başlamışlardır.
İsrail Devleti,Terör ve korsan devleti olduğundan dolayı bir türlü kana doymuyor.
Siyonist İsrail Devleti “Bir kişinin ölümü bir alemin ölümü gibidir”,özlü sözlere de asla inanmayan bir devlet ve topluluktan oluşurlar.İnsanın bir yakınını,dostunu veya sevdiklerini kaybetmesi ne kadar acı ve ne kadar elem verici bir duygu olduğunu en iyi yakınını kaybedenler bilir.Bu anlamda da onların acılarını unutmak gerçekten de çok zor olurken Filistin ve Gazze’de katledilen masum evlatların ve çocukların acılarını unutmak ve hissetmemek mümkün müdür?
Siyonist İsrail her zaman ilk kurşunlarını küçük çocuklara ve bebeklere sıkarlar.Daha sonrasın da yaşlı olan insanlarla birlikte okullara,hastanelere ve özellikle ibadethanelere saldırırlar.Askeri ve askeri birliklerinin bulundukları mevzilere ise en son saldırı yaparlar.Bu yaptıkları vahşetlerin belki de kendilerince manası vardır.İnsanlık adına bu vahşetlerin desteklenecek hiçbir yanları yoktur.Bazılarının bu vahşetlerin ve saldırıların yapılmasını “Talmud”dan (Yahudilerin dini kanunlarını tefsir eden ve bu kanunlara göre ortaya çıkabilecek yeni problemlerine çözüm getiren en önemli derleme kitap) aldıklarını iddia edenler olsa da vicdani,insani,askeri ve uluslar arası savaş kurallarına uymadıklarının altını çizmek lazımdır.
SİYONİST İSRAİL DEVLETİ !
Elleri silah tutmayan kundaktaki bebeklerden ne istersin,hiç mi vicdan ve izan yoktur sizlerde?
Siyonistleri destekleyen diyalogcu sözde Müslümanlar ve satılmış din adamları,yazar ve düşünürler veya barıştan dem vuranlara ne demeliyiz?
Utanmadan kölesi oldukları ve bulundukları makamları kendilerine sunan Siyonist ve Masonlar tarafını tutarak kendi dünyalıklarına yeni paylar kapmanın yolundadırlar.Siyonistlere,Masonlara,İsrail’e destek verenlerin hepsi şeytanın ta kendisidir.
Ellerinde silahları olmayan,savunma ve orduları olmayanlar,yıllarca ambargolar altında,hatta ve hatta kendi ülkelerinde açık hava hapishanesinde yaşayan Filistin Gazze halkı kendi icatlarından olan derme çatma silah ve füzelerle kendilerini işgal Siyonist İsrail ordusuna karşı koymaya çalışıyorlar.
Kaçmak ve uzaklaşmak için binek arabaları ve herhangi bir araçları olmayan o mazlum halk çok uzaklardan atılan kurşunlara ve bombalara karşı çaresiz bir şekilde “İlahi Takdire” sığınmaktan başka çareleri kalmıyor.
Yıllardan beri Siyonist Terör devleti olan İsrail,Filistin topraklarını işgal edip halkını da ortadan kaldırmak için katliamlar yapıyor.
Filistin de Gazze de herhangi bir savaş yoktur.Bu topraklarda İşgal ve Katliam vardır.
“Mehmet Kızılkaya”                                 12.07.2014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE