22 Mart 2019 Cuma

Erdoğan: Mardin'i endüstri bölgesi ilan ediyoruz

AK Partinin Kızıltepe ve 9 ilçe Belediye Meclis adayları belli oldu

AK Parti’de Mardin’e bağlı tüm İlçelerinin belediye meclisi aday listeleri belli oldu.

20 Şubat 2019 Çarşamba 08:08
Bu haber 2690 kez okundu
AK Partinin Kızıltepe ve 9 ilçe Belediye Meclis adayları belli oldu
banner98

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde siyasi partilerin Belediye ve meclisi aday listeleri belli olmaya başladı. Edinilen bilgilere göre Bugün İl-İlçe seçim kurullarına teslim edilen listelere göre Resmi olmamakla birlikte AK Partinin Artuklu, Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur ve Yeşilli İlçelerinin Belediye meclisi adayları listelerinin şu isimlerden oluşması bekleniyor.

 

Kızıltepe AK Parti Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Süleyman Durak

2-Mehmet Muhittinoğlu

3-Mehmet Abdioğlu

4-İbrahim Doğru

5-Vedat Kılıçaslan

6-Kasım Ertaş

7-Süleyman Kalkan

8-Abdülnasır Aydın

9-Mehmet Adanır

10-Emine Kılıç

11-Faruk Koçhan

12-Ümit Tezdönen

13-Abdulkadir Gümüş

14-Mehmet Savaşçı

15-Abdullah Aslan

16-İbrahim Halil Çelik

17-Abdurrahman Kepekçi

18-Murat Onuk

19-Ümit Karakuş

20-Mehmet Mert Deryaoğlu

21-Mehmet Ata Solhan

22-Mesut Yıldız

23-İbrahim Halil Gökdemir

24-Süleyman Kip

25-Hasan Yalçınkaya

26-Ahmet Beken

27-Mehmet Sait Özmen

28-İsa Kurtuluş

29-Hadi Aslan

30-Ömer Karakuş

31-Mehmet Ali Burak.

 

Artuklu ilçesi Kontenjan Adayları:

İshan Uran,

Çeçen Kurtay,

Ali Rıza Acay.

Artuklu Belediye Meclisi aday Listesi:

1-Zeynel Abidin Toparlı

2-Hülya Hakimoğlu

3-Ahmet Alak,

4-Hasan Anuk

5-Ömer Faruk Atlı

6-Şekip Kaya

7-Cevahir Mert Çelik

8-Esengül Aydın Sancar

9-Abdulaziz Çiçek

10-Mehmet Acu

11-Mehmet Tatlıdede

12-Mustafa Akan

13-Murat Bağış

14-Yavuz Ceylani Çaltekin

15-Muhammet Yel

16-Yılmaz Hiçbezmez

17-Abdulvahap Öğredik

18-Kadri Yıldırım

19-Gültekin Bumahan

20-Orhan Ağalday

21-İsa Çete

22-Tekin Bisen

23-Kadri Kanioğlu

24-Şeyhmus Varlık

25-Muhammed Sefa Teker

26-Hadra Tırpan

27-A.Ertaç Erdolu

28-İbrahim Halil Bahadur.

 

Dargeçit Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Mahmut Tunç

2-Zübeyir Arslan

3-İlham Ayaz

4-Mehmet Şefik Akıncı

5-Ekrem Erkul

6-Yusuf Arslan

7-Hasan Ağırman

8-Ekrem Gümüş

9-Tahsin Tokgöz

10-Gönül Akdoğan

11-Emin Çelik

12-Beşir Demir

13-Muhammed Acar

 

Derik ilçesi Kontenjan Adayları:

Fethi Doğan
Ömer Karataş
Ali Çakar

Derik Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Mahmut yılmaz

2-Necmettin Ayebe

3-Abdulselam Ayaz

4-Fethi Bağlar

5-Osman Menteş

6-Barış Süer

7-Nurcan Ekinci

8-Abdulkadir Akyol

9-Sadettin Çelik

10-İbrahim Talan

11-Şemsettin Temel

12-Mazlum Tunç

13-Hamit Subatan

14-Sabrina Doğan

15-İlhan Çelik

16-Mahmut Aykut

17-Fethi Subatan

18-Gülsen Esen

19-Abdulaziz Yaşar

20-Kahraman Temel

21-Furkan Özgen

22-Salih Kaya

 

Mazıdağı İlçesi Kontenjan Adayları:

Hasip Çelik

Mehmet Salih Çeri

Mazıdağı AK Parti Belediye Meclisi Aday Listesi.

1-Mehmet Kamil Erat

2-Hikmet Erdin

3-Derviş Kaya

4-Faruk Çakar

5-Mustafa Dağlı

6-Abdülhalim Anğay

7-Alâeddin Değer

8-Çelebi Ceylan

9-Deniz Özhan

10-Hasan Ürün

11-Faruk Çelik

12-Hatice Doğan

13-Edip Oruç.

 

Midyat ilçesi Kontenjan Adayları:

Cazım Aslan

Metin Kutlu

Engin Baştuğ

Midyat Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Hüseyin Çelebi

2-Mehmet Taş

3-Şehmus Tural

4-Mehmet Tevfik Baysal

5-Servet Yücel Oğuz

6-Asaf Demirdağ

7-İdris Arslan

8-Fatime Mete

9-Mehmet Çetin

10-Mehmet Fazıl Gökalp

11-Derya Sevgi Yıldırım

12-Ramazan Çelik

13-Hasan Selimoğlu

14-Masum Yarış

15-Fikret Akçay

16-Hasan Özmen

17-Mehmet Sait Baş

18-Rudi Sümer

19-Veysel Gökçe

20-Veysi Arslan

21-Zübeyde Uras

22-Niyazi Akgül

23-Mehmet Salih Ergün

24-Mehmet Maşuk Cengiz

25-Faruk Aydın

26-Yusuf Gülgür

27-Esat Atalay

28-Burhanettin Nayır

 

Nusaybin Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Ali Yıldız 

2-Abdulhaluk Güleç 

3-Nurettin Irmak 

4-Abdullatif Kılıçaslan 

5-Ümit Çınar 

6-Hatice Ay 

7-Şükrü Ayhan 

8-Mehmet Emin Bulut 

9-Ekrem Aslan 

10-Deniz Doğan 

11-Nurşen Dolaşır 

12-Osman Ay 

13-Abdülhalim Yıldız 

14-Bilal Ok 

15-İbrahim Irmak 

16-Mansur Çelik 

17-Yusra Peker 

18-Kürşat aslan Özçelik 

19-Behiye Çelik 

20-Seyfettin Bozdemir 

21-Süleyman özel 

22-Celal Karaca 

23-Bilal Gündoğdu 

24-Emine Toprak 

25-Emine Çoban 

26-Nezir Çetin 

27-Engin Aslan

 

Ömerli Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Ömer Yıldız

2-Bekir Ülker

3-Mehmet Veysi Dondar

4-Mehmet Nur Yürek

5-Ramazan Geyik

6-Mehmet Hafiz Alpaslan

7-Seyhmus Özdemir

8-Burhanettin Güneş

9-Mehmet Nezir Uzunkaya

10-Selma Kaya

 

Savur İlçesi Kontenjan Adayları:

Fahri Akın

Ercan Çağıl

Savur Belediye Meclisi Aday Listesi:

1-Seyfettin Hamidi

2-Hıdır Arslan

3-Eşref Akar

4-Şeyhmus Kiremit

5-Nezir Çalışır

6-Zübeyir Ok

7-Özlem Araz

8-Şerif Kavak

9-Cemal Yıldız

10-Recep Çelik

11-Çelebi Poyraz

12-Ezgi Yağmur Yıldırım

 

Yeşilli ilçesi Kontenjan Adayı:

Cemalettin Tekin

Yeşilli Belediye Meclisi Aday Listesi.

1-Hamit Bağaç

2-Ahmet Aras

3-Günay Malkoçoğlu

4-Yılmaz Özkoç

5-Rıfat Acun

6-Restem Tarhan

7-Mehmet Ata Samsa

8-Mehmet hani Barman

9-Rukiye Sim

10-Hasan Acun

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    NAMAZ VAKİTLERİ
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    SAYFALAR
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    Ziyaretçi Defteri
    ARŞİV